Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

no jazz festival, zagreb. 5.11. - Dave Douglas 3 (SAD)5. - 7.11. - DB Indoš / House Of Extreme Music Theatre: "Teretni čovjek"5. - 9.11. - radionica: Charles Gayle (SAD)10.11. - Bill Frisell Trio (SAD), Charles Gayle (SAD)11.11. Amina Claudine Myers Trio (SAD), Billy Bang Trio (SAD), De Reizende Verkoper (Nizozemska/Hrvatska)12.11. Larsen feat. Jamie Stewart & Julia Kent (Italija/SAD), Olafur Arnalds (Island), Paramount Styles (SAD)13.11. Alexander Balanescu, Zlatko Kaučič feat. Javier Girotto (Rumunjska/Slovenija/Argentina), Larry Ochs' Kihnoua (SAD/Republika Koreja), The Engines (SAD)14.11. Globe Unity Orchestra (Njemačka/Engleska), The Claudia Quintet (SAD), sonus@anima (Hrvatska/švicarska)15.11. Kid Koala (Kanada), Joe Fiedler Trio (SAD)16.11. Lightning Bolt (SAD), Uzeda (Italija)

Link to comment
oces da napravis neku pravu sliku cika bobija, da imam bar jednu kako treba, molim te, molim te, molim te :)
Evo, nadam se da valja... portret umjetnika, plus jedna da prikaze vise nego intimnu koncertnu atmosferu. Robert je bio solo, kaze od 38 clanova Willard Granta nije uspeo nikog da nagovori da dodje s njim. Bice i video 1 pesme posvecene pijanicama (cemu su prisutni nazdravili), samo da dodjem do brzog neta da to okacim na jutjub.vhu938.jpg30t31i0.jpg
Link to comment

DIS-PATCH 7 : Festival of Cutting-edge Muisc & Related Artwww.dis-patch.comnajsvežije informacije na newsletteru info@dis-patch.comSubota / 11. oktobar / 20 hKulturni centar RexHER VOICEiT (SLO)Rashim (Mosz / AT)Nedelja / 12. oktobar / 12 hDečiji kulturni centarslobodan ulaz!KID'S-PATCHBELGRADE PHILCHARMECHANIC YOUTH ORCHESTRA (SRB) + STAALPAAT SOUND SYSTEM (NL/DE) & LUKATOYBOY (SRB) Nedelja / 12. oktobar / 15 hGalerija O3oneslobodan ulaz!Prezentacija: Tuned City Festival(Berlin)13+14. oktobar / 20 hlokacija će biti objavljenaslobodan ulaz!prijavi se za učešće!SONIC WARGAMEmuzička igra Xaviera van Werscha (NL) & učesnika Sreda / 15. oktobar / 20 hKulturni centar Rexslobodan ulaz!Svetska premijera!TERRAIN VAGUEThomas K?ner (DE)Četvrtak / 16. oktobar / 20 hKulturni centar RexRHYTHM SPACENemeth plays FILM featuring Steven Hess & Martin Siewert(Mosz / AT/US)Martin Brandlmayr (Mosz/Thrill Jockey / AT) Pan American (Kranky / US)Petak / 17. oktobar / 15 hViša škola elektrotehnike i računarstvaPrezentacije muzičkih softvera:Ableton Live Ripple (Morgan Packard)Petak / 17. oktobar / 20 hKulturni centar RexCINEMATICSFeedback Society (NL)Optical Machines (NL)Telcosystems (NL)Petak / 17. oktobar / 23 hlokacija će biti objavljena uskoroBASS F®ICTIONPiece of Shh... (SRB)2562 (Tectonic / NL)Deadbeat (Wagon Repair/~scape / CAN)Substance (Hardwax / GER)Jan Nemeček (Traffica / SRB)Video: Goran Vejvoda (SRB/FR) & drugiSubota / 18. oktobar / 15 hGalerija O3oneslobodan ulaz!OUTSIDE/INRazgovori/PrezentacijeToday's Art Festival, Eric Mattson, Xavier van Wersch & drugiSubota / 18. oktobar / 15 hSava Centar - black stage / južni ulazSURFACE NOISEAngel (eMego / FI/DE)Xavier van Wersch (NL)Errorsmith (Hardwax / DE)Subota / 18. oktobar / 23 htajna lokacijaHARD ON THE WAXTermulator X (DE/IR)DJ Pete (DE) Errorsmith DJ set (DE) DJ Marko Milosavljević (SRB)Nedelja / 19. oktobar / 14 hRadio Beogradslobodan ulaz!prijavi se za učešće!Vođenje kroz Elektronski studio Radio BelgradaNedelja / 19. oktobar / 17 hGalerija O3oneslobodan ulaz!TALKIN' ANALOGUEAndreas Schneider (SB / DE)Nedelja / 19. oktobar / 20 hKinotekaSvetska premijera!TOTALLY WIRED dokumentarni film u režiji Niamh Ahern (IR)Ponedeljak / 20. oktobar / 20 hKulturni centar RexSONIC STORIESMorgan Packard (Anticipate / US)Autistic Daughters (Thrill Jockey / NZ/AT)+11+12. oktobar Dečiji kulturni centarKID'S PATCH muzičke radionice za decu : Staalplaat Sound System i Lukatoyboy11 - 20. oktobraARTIST IN RESIDENCEMartin Brandlmayr15 -17. oktobra ABLETON Liveradionica i konkursCene ulaznica, informacije o popustu za Animal Collective ulaznicu uz Dis-patch festivalski komplet, kao i celokupnom besplatnom programu:http://dis-patch.com/ticketsEN.phpuskoro i verzija sajta na srpskom!

Link to comment
hvala :)nadam se da si uzivao.
Bilo je zanimljivo iskustvo. Moram da kazem da video nije okacen na jutjub (a u pitanju je zaista lepa pesma, Drunkard's Prayer), bez obzira sto sam za tu priliku otisao u internet kafe (u kome, jelte, nema kafe) i koji imaju megaspeed internet, imao sam 1 traumaticno iskustvo sa jutjubom koji kao da nije bio u stanju da svari moj mali *.mov fajl. Dodjavola, rekoh, ostavicu ovo za neki drugi put.Rekao Mr. Fisher da smo bili mnogo dobri sto smo dosli tako kasno u subotu uvece (on je svirao negde izmedju 11 i 12), posto je - jelte - sutradan "crkveni dan". Nisam cak imao utisak ni da se zajebava (mada su se prisutni naravno iskidali od smeha na pominjanje crkve). Pricao je dosta izmedju pesama, valjda da nadoknadi nepostojeci orkestar (zasta nam se izvinio, sto mu se, jelda, uvazava - kad se tako lepo kulturno izvinio). Pricao je o svojim snovima, i uopste o genezi svojih pesama, sto bi pretpostavljam bilo zanimljivo posvecenim fanovima. Meni je ostavio utisak ekstremno talentovane, ali pomalo lenje individue (njegova akusticna gitara je na nekom otvorenom stimu, tipa Joni Mitchell, pri cemu se njegovo sviranje sastoji bukvalno izmedju pritiskanja kompleta zica negde na 2. ili 3. pragu, ili pustanja istih da zvece slobodno... to je dosta ucinilo ociglednim nepostojanje orkestra, docim je tip koji je otvorio za njega Danny George Wilson iz Londona, takodje sam bio sa gitarom, ali je to zvucalo kao hebeni orkestar, k'o da sviraju trojica). Inace, Robert Fisher sam prodaje svoje CD-ove pre koncerta i cak je dugo stajao pored zene koja je prodavala ulaznice, talk about "personal touch". Uglavnom, ulaznica je bila ekstremno jeftina, tako da je sramota zaliti se na bilo sta. A, da, pivo je bezobrazno skupo (vise me je doslo 4-5 piva nego koncert).
Link to comment

Ponedeljak 6.oktobar, Sava centar- Vlatko Stefanovski trio, promotivni koncert njegovog prvog bluz albuma (sirova varijanta, vuce na deltu )Mislim da ce biti neponovljiv dozivljaj...

Link to comment
Ponedeljak 6.oktobar, Sava centar- Vlatko Stefanovski trio, promotivni koncert njegovog prvog bluz albuma (sirova varijanta, vuce na deltu )Mislim da ce biti neponovljiv dozivljaj...
Vlatko, delta :blink: Iskreno se nadam da ce biti NEPONOVLJIV
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...