Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ovo je samo dokaz da je tacno ono hrani kuce da te ujede. prvo me ovaj navukao da se drkam sa topikom o ukrajini, sad ovde malo da rascistim, kad odmah, ovo nije ovde, ovo ne treba tamo... stvarno ste nezahvalnici, da sam bus pa da vas sve pobanujem, nego nisam.

 

 

ma jok. samo, iznenadio sam se kad nestade

 

nestade jer sam bila glupa pa ga prvo spojila sa originalnim topikom, a onda tek shvatila da je u arhivi, a to ne mogu ja da izvucem nego svemocnici.

Link to comment

ja samo želim da pozdravim sve u studiju!

 

Oche Makarije, ovo mirise na jos jedan topic za Dje poni ju. A zasto samo u studiju? Na koga tacno mislis? Zasto nema pozdrava za mo(n)deratorku? Zasto smo mi izostavljeni? Tvoj post nema veze sa koncertima, stoga, kakva je ovo provokacija?

Link to comment

Је л' овде данас зезање? 

 

Има неко савет како да фајт о џиберима народњачким панкерима пребацим на ЧвП пошто ме ово не занима? Јесу ти Бркови из Хрватске, можда?

Link to comment

nisam ja mislio Lubo da ti čistiš Ukrajinu, to su vojne, ozbiljne stvari, posao za čoeka a ne za ženu.

 

sad cu da te prijavim zbog diskriminacije i mizoginije.

i samo da znas da ja spadam u jedinu generaciju zena koje su dobile pozive za dobrovoljnu regrutaciju, tako da je mozda samo teacher kvalifikovaniji od mene za vojna pitanja.

Link to comment

sad cu da te prijavim zbog diskriminacije i mizoginije.

i samo da znas da ja spadam u jedinu generaciju zena koje su dobile pozive za dobrovoljnu regrutaciju, tako da je mozda samo teacher kvalifikovaniji od mene za vojna pitanja.

 

pa jesi li se dobrovoljno regrutovala?

kricher je expert za vojna pitanja, posebno iznenadne eksplozije :lolol:

Link to comment

Iz Pragatm

 

Па зна се онда ко их је од форумаша послао у Србију да трују децу.  :fantom:

Link to comment

Па зна се онда ко их је од форумаша послао у Србију да трују децу.  :fantom:

Jedan član je novinar HRT-a.

Link to comment

NAJAVA KONCERTA:

 

BRKOVI

 

13.06.2014. KST

 

http://www.brkovi.com/?page_id=193

 

poslastica za sve muzicke intelektualce i sladokusce :P

 

BAD ne planiraj bilo koji koncert 13.06. ode ti publika na BRKOVE :thumbsup:

 

šteta. trebalo je 13. i 14. da imam shannon and the clams, ali je otkazano. baš me zanima šta bi se dogodilo.

Link to comment

Do ja'eta, ali što poslednji? :mellow:

da bi se luba napokon naterala da pogleda nešto što nije pop depra ili majk vot ;)

Link to comment

Vidim večeras da je Stane (Raw Hide) još uvek živ i da i dalje njegova grupa dobro svira. Deset godina ga nisam slušao i sad sam potpuno srećan sa njihovom svirkom.

 

edit: sledeće mi je da ponovo uđem u trag Savi Svinjaru (koji Hendriksa svira bolje od Hendriksa), godinama je ponedeljkom svirao u Resavskoj.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...