Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ma nisam oseljiv, nego prosto zatučen razgovor u zametku. Nije da mi je nešto stalo, ali jeste malo bez veze.

 

Razumem zašto je inicijalno deo o Brkovima prebačen na drugu temu - ne smeta ni ako je na Deponiji, bar meni ne. Okej, sa koncerta se prešlo na bendometriju, ili ukusumetriju, razumem. ALi onda usred razgovora tamo, uzmete dva posta, i onda ih bez ikakve veze prebacite na domaće bendove gde izgledaju kao da dva ludaka pričaju sami sa sobom. Mislim stvarno ne razumem čemu.

Edited by Turnbull
Link to comment

intelektualci vs sirovine su tamo gde im je mesto, ovde se prica o koncertima.

ne volim ove stvari, ali ok. a gde si denula jpk temu?

Link to comment

haha stvarno nema

edit: merdzovali sa BadMusic koncertima

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Stvarno ne razumem čemu ovoliko splitovanje. Moj post, u kojem odgovaram nekim drugim učesnicima u raspravi je sad kao sirak tužni bez iđe ikoga prebačen na domaće bendova i ispada da se svađam sa fantomima oko ko zna čega. Potpuno besmisleno.  Razbacali ste delove jednog razgovora na tri topika.

to se zove moderacija ali kad bi se gadjali trotinetima  :fantom: 

Link to comment

ah, izvinjavam se, splitovanje je veoma zahtevna radnja. na bendovima je deo koji moze da se podvede pod muziku, na deponiji je pljuvacina. ovde bi kao trebalo o koncertima opste. ako pogledas ponovo topik domaci bendovi, videces da pre tvog posta ima i drugih.

Link to comment

ne volim ove stvari, ali ok. a gde si denula jpk temu?

 

izvukla sam onaj topik iz arhive sa svim tvojim koncertima od pocetka, pinovala i tu ga spojila jer je prosao.

ima li neko jos neku zelju, pitanje ili primedbu?

Link to comment

ajooj, tek sad vidim da je na 3 teme. ne stvarno, ovo deluje kao da je luba dala sinu / necaku / sestricu da vezba splitovanje

 

sorcerer's apprentice fazon :D

Link to comment

izvukla sam onaj topik iz arhive sa svim tvojim koncertima od pocetka, pinovala i tu ga spojila jer je prosao.

ima li neko jos neku zelju, pitanje ili primedbu?

ma jok. samo, iznenadio sam se kad nestade

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...