Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

jel ti radiš irradiates? ako ne radiš svejedno idi u gun club 18. aprila gledo sam ih sinoć šutaju dupeta :fantom:

nema to, otkazano :(

Link to comment

ишло се на бркове...

 

било свачег, било људима занимљиво бацати чаше пуне пива у ваздух, срећом пластичне чаше, али имам пива у коси, ушима, очима, на одећи... шутка се отела контроли, 2 лика се закачила са другаревом екипом, почеле севати песнице, улетело обезбеђење, лик из обезбеђења који најприбрлижније одговара опису 2 са 2 што сам ја видео почео да млати ову двојицу, извели их напоље, не знам шта им се даље десило... била нека риба на балкону, са дојкама попут оне из тру детектива, маса јој у једном тренутку почела скандирати баци сису да се играмо, мала изневерила... лик поред мене подигао рандом девојку на рамена, пролазник је ухватио за дупе, попио шамарчину... свирка исто била добра

Link to comment

ишло се на бркове...

 

било свачег, било људима занимљиво бацати чаше пуне пива у ваздух, срећом пластичне чаше, али имам пива у коси, ушима, очима, на одећи... шутка се отела контроли, 2 лика се закачила са другаревом екипом, почеле севати песнице, улетело обезбеђење, лик из обезбеђења који најприбрлижније одговара опису 2 са 2 што сам ја видео почео да млати ову двојицу, извели их напоље, не знам шта им се даље десило... била нека риба на балкону, са дојкама попут оне из тру детектива, маса јој у једном тренутку почела скандирати баци сису да се играмо, мала изневерила... лик поред мене подигао рандом девојку на рамена, пролазник је ухватио за дупе, попио шамарчину... свирка исто била добра

Ovo ispada najveci hardcore zur od svih izvestaja sa ovog topika ilada, plus sa b92

 

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Link to comment

Ok,hajde onda da nam Dionysos prica jos ponesto sa certa: da parafraziram - doznadosmo o dojkama,vatanju za dupe i samarcinama.To su relevantne informacije sa svirke.Sta je bilo posle?

Link to comment

ws, ne mogu ovo da slušam, ne zameri. ako sa njima svira još uvek basista iz 7ts, onda vas ima dvojica prijatelja i dragih mi ljudi i žao mi je što vam se (u tom slučaju) obojici ne može svideti šta ja mislim o brcima, a čini mi se da si ih ti gledao predavno ili sam promašio da si fan i pratiš ih s tezge na tezgu. izvinjavam se u tom slučaju. iz onih nekoliko detalja koje je izneo dionysos znam da to nije mesto na kome bih se osećao dobro.  

Link to comment

ws, ne mogu ovo da slušam, ne zameri. ako sa njima svira još uvek basista iz 7ts, onda vas ima dvojica prijatelja i dragih mi ljudi i žao mi je što vam se (u tom slučaju) obojici ne može svideti šta ja mislim o brcima, a čini mi se da si ih ti gledao predavno ili sam promašio da si fan i pratiš ih s tezge na tezgu. izvinjavam se u tom slučaju. iz onih nekoliko detalja koje je izneo dionysos znam da to nije mesto na kome bih se osećao dobro.  

 

ne moze svima nama da se svidi sve, jasno ko noc ... i meni se ne dopada puno bendova koji se ovde pominju, ali ima ko to slusa, ti ljudi neka raspravljaju o tome. ako mene ne interesuje, nije red da pljujem. cesto pomislim da ovde ima ljudi koji imaju vise stvari koje mrze, nego stvari koje vole. druga stvar je kada mislim da je nesto odlicno, odem na koncert i razocaram se. dodjem i napisem da je meni to dzank. nekome se ista stvar svidi. mene inetersuje i njegovo misljenje. recimo da pricamo o koncertu chresus jist i modern delusions. mozda je to nekome bilo sjajno, ali ja sam razocaran, tesko da moze vise. znas koliko retko dolazim u prestonicu na koncerte, pa kada se zaputim iz ruralne oblasti da podrzim urbane projekte znaci da mi se bas gleda. i onda tup u glavu. ali to je samo moje misljenje sa koncerta na kome sam bio.

Link to comment

Stvarno ne razumem čemu ovoliko splitovanje. Moj post, u kojem odgovaram nekim drugim učesnicima u raspravi je sad kao sirak tužni bez iđe ikoga prebačen na domaće bendova i ispada da se svađam sa fantomima oko ko zna čega. Potpuno besmisleno.  Razbacali ste delove jednog razgovora na tri topika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...