Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

cekcek, a sto sam platio za bambi, to se ne racuna, pa moja skvo za dirtbombse?¿ eee.

 

Pazi, ako skupljas karte, ti kupuj kod Bada, on ce da ti salje za Espanju, ne moras da dolazis na koncerte. Evo, poslacemo W(T)F Strangera, koji takodje nece da dodje ;)

 

E Bad-e, ako dodje u sektembru, opet ce negde sa chashicom da sektasi u nekom cosku. Javlja se samo ako naletis na njega :ph34r:

Link to comment

necu bre kolibrije :mad: evo moze npr. Ty Segall, Scott H. Biram ili Matt Elliott.

 

sad bi da biraš još - šta bude na trpezi, to ćeš i da dobiješ. 

btw, znas da se C.W. Stoneking kad krene na turneju maltene nudi da drzi koncerte. Tako je bilo npr po Francuskoj.

koliko ja znam, a trebalo bi da znam - mnogo je to skupo za mene. nadam se inače da je dobro. pominjaše ga pevač pussywarmers skoro da je valjda prestao da pije iz zdravstvenih razloga. nema ga dugo sa nekim novim albumom.

Link to comment

E Bad-e, ako dodje u sektembru, opet ce negde sa chashicom da sektasi u nekom cosku. Javlja se samo ako naletis na njega :ph34r:

ha, da! prošli put se žalio kako su ga prevarili mangupi, pa se zapio i onda bio mamuran sledećeg dana.

Link to comment

Pazi, ako skupljas karte, ti kupuj kod Bada, on ce da ti salje za Espanju, ne moras da dolazis na koncerte. Evo, poslacemo W(T)F Strangera, koji takodje nece da dodje ;)

 

E Bad-e, ako dodje u sektembru, opet ce negde sa chashicom da sektasi u nekom cosku. Javlja se samo ako naletis na njega :ph34r:

 

cvrc, sad jos ispada da sam prepotentni alkos.   dodjes mi pivo za ovo :fantom:

sad bi da biraš još - šta bude na trpezi, to ćeš i da dobiješ. 

koliko ja znam, a trebalo bi da znam - mnogo je to skupo za mene. nadam se inače da je dobro. pominjaše ga pevač pussywarmers skoro da je valjda prestao da pije iz zdravstvenih razloga. nema ga dugo sa nekim novim albumom.

za srce si me ujo:(

 

bre bas mi zao za Stonekinga, a stalno gledam kad ce novi album...

Link to comment

Stvarno qotsa dolazi? :o

 

 

valjda sam ubo mesto za ovo pitanje

 

 

"Queens of the Stone Age" dolaze u Srbiju 11. juna

 

BEOGRAD, 20. februara (Tanjug) - Rok bed "Queens of the Stone Age" (Kvins of d stoun ejdž), dolaze u junu u Srbiju zbog čega će 11. juna Egzit pokrenuti novi jednodnevni rok festival sa ovom grupom kao "hedlajnerima" a gde će se on održati - odlučiće obožavaoci, poručuju iz Egzita.

 

Sastav koji predvodi muzičar, multiinstrumentalista, muzički producent Još Hom, predstaviće svoj poslednji album " Like Clockwork" izdat u junu 2013. Bend postoji već sedamnaest godina a do sads je osvojio mnogobrojna priznanja publike i kritike i šest puta je nominovan za Gremija.

Link to comment

to kada je festival™ onda bend manje svira i manje mu se plati ?

 

U principu da, nazalost. A osecam da ce ovo sa izborom mesta koncerta biti show. Priznajem da mi smrdi sve to, dok ne vidim benda na bini necu imati mira :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...