Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

gledao sam pre par nedelja grant hart-a, posle jedno 10 godina.objektvno uzasan koncert... solo sa elektrcinom gitarom, grozan zvuk, sve pesme zvuce isto... al opet uhvatis neke trenutke.

Link to comment
meni je bilo uzasno, neusvirano, rastimovano, katastrofalan miks, bar gde sam ja stajao, a bilo je krcato...
a ti si mali, pa nisi mogao da se promuvaš unaokolo i nađeš bolje mesto? šta znam, ovde i u zagrebu pre 7-8 godina bilo baš dobro, a od originalne postave bio samo šef kim.
Link to comment

bilo je krcato, nisam hteo da gazim ljude i da zaklanjam vidik.ako se ne varam tu su svirali uglavnom durgu fazu, meni mnogo bolju.prva stvar na koncertu "Girl", druga (prilicno losa) obrada "Sympathy for the Devil"!?!?!?!?! cemu to? to se eventualno cuva za bis...

Link to comment

jbg, nije bas jadno, ali nije ni blizu kako je trebalo da bude. mada, kad bolje razmislim, nije ni trebalo da bude uopste. nikad, ali nikad to ne moze da zvuci kao sto je zabelezeno na traci onomad...

Link to comment
the pixies na jarunu!!!!u maju :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:
:) Pixies: who should their next Kim be?First Kim Deal left, now Kim Shattuck finds herself an ex-Pixie. Clearly the alt-rockers are in need of a new Kim … but who?536368bt-006.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...