Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Rebel Star je toliko superioran, da je to bruka. Gledao ih pre dve nedelje u Bečeju, pa večeras u Novom Sadu u CK13. Šteta je što nemaju podršku koju zaslužuju, dok je ne steknu, ima didem gde god sviraju u krugu od 200km. So help me god. Kakav bend, kakav bend, kakav bend!

Link to comment
varna im je otpala zato i šansa za beograd. juče bio neki lik da pogleda gan.znaću da li je potvrđeno u utorak ako ne ranije.
Kao što vidimo nisu poslali depešu pre roka.Da li je neko iz buljševićevog tabora poslao dimni signal danas ili ih čekamo do ponoći? Nemoj da ispadne da smo se palili na prazan stomak.
Link to comment
Kao što vidimo nisu poslali depešu pre roka.Da li je neko iz buljševićevog tabora poslao dimni signal danas ili ih čekamo do ponoći? Nemoj da ispadne da smo se palili na prazan stomak.
jbg, ništa od ovoga. izvinjavam se na loženju i mene su. Edited by bad music for bad people
Link to comment

upravo se vratila sa certa QOTSA.. mogu samo da kazem.. savrseno.. oni su pravi BOGOVI rok muzike, stvarni zivi ljudski i prelepi.. .. <3 .. oduvali su me..sa onih desetak hiljada ljudi..i hvala za sviranje MOJE pesme kao treceg (i poslednjeg) bisa..http://www.youtube.com/watch?v=VvOOya9uSAUbtw publika je bila za citu desetku.. predivno sve zajedno... koliko energije i ljubavi u prostoru!................posle njihovog prethodnog koncerta u ambasador teatru ovo mi je ubedljivo najlepsi koncert ikad......................

Link to comment

Indy vec ti zavidim : )veceras sviraju u Belfastu a ja razmisljam da posle predavanja zapalim za isti : )...to mora da se dozivi, ne vredi prica ; )a zasto kazem da mi je era vulgaris cert u amabasador teatru bio "bolji" - mozda! - je zato sto je to jako mali prostor vise kao klub a ja sam stajala u prvom redu na dva metra od dzosa... znaci cistiliste - u kom ne mozes nista osim da pustis da ta energija od 300000 volti protice kroz tebe i promeni te potpuno - let the world dissapear bar na ta dva j*b*n* sata.. whatta people they are!...............

Link to comment

Russian circles u petak uvece u krcatom klubu Fest odrzali verovatno najbolji koncert u Bg vidjen poslednjih xy godina! :ziga:Neverovatna energija sa bine i fenomenalna reakcija publike.R A Z V A L I L I!!Svaka cast organizatoru sto je omogucio da ih vidimo u trenutku kada izdaju svoj najbolji album u karijeri...

Link to comment

billy bragg jos jednom objasnio, ovoga puta u prosli petak u frankfurtu. odavno nisam otpevao ceo koncert od pocetka do kraja, sa sve izmenjenim tekstom u sexuality (ne, nije partizan belgrade) i waiting for a great leap forward billy nam je otkrio i jednu tajnu, da je sa kraftwerkom trebao da uradi album mermaid autobahn :lol: , po tekstovima woody guthrie-a.potom je izveo new england u kraftwerk verziji :ziga:i naravno najveci hajl za 2 i nesto sata bb koncerta i pored toga sto je jedva stajao na nogama zbog prehlade + glas u raspadudan posle primal screal napravili super zurku u kantini u kelnu. hvala aramu za karte :thumbsup:sledeci je willie nile u frankfurtu 27.11, ako ne budem bio negde na terenu...neko je pomenuo yo-la tengo, trebao sam ih gledati u heidelbergu pre desetak dana, ali nisam zbog privatnih obaveza. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...