Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Jel ovo potvrdjeno?
evo, beograd je 1. novembra @ gun club, 22:00. karte u pinball wizu od 21. oktobra (600 din). na dan koncerta - 800 din.
Link to comment
lo-fi je prilicno fino mesto u rogoredu. neke napustene fabrike kraj pruge, pa su jednu od zgrada iznajmili neki likovi i tu sada organizuju razne koncerte. ulaz je bio samo sa clanskom kartom + karta je 15€, ali smo se snasli jer je ortak ortaka nabavio 2 propusnice (na italijanska imena doduse, pa kad je madam usla zenska je pita ima li petaka jer joj je dala 20€, a ova je nije razumela iako je na karti pisalo da se zove djovana) te smo folirali da smo redovni posetioci kluba. propustili smo dve lokalne predgrupe jer je naisao prijatelj iz morticia's lovers sa zenskom, pa smo se zapricali sve do pocetka man or astroman.uglavnom, oko pola 12 krenuli su moa. bila je nevidjena guzva i mogao sam samo iz poslednjih redova da slusam i gledam video pizdarije koje teku sve vreme koncerta na par velikih platna iza benda i nekoliko plasticnih satelitskih antena. mislim da je bilo minimum 500 ljudi, za milano koji je busan qrac od rokenrol grada u italiji neobicno mnogo publike (jbg, moda i sva sranja oko iste diktiraju trendove) . man or astroman zvucali su opasno i mocno i cini mi se da nisu davili previse sa novim stvarima. kad to kazem mislim da je bilo 50:50 (estrus:post estrus) sto je meni drago obzirom da to nisam ni ocekivao. zvuk je malo bio zajeban, ali ne cudi jer je dvorana uska i dugacka i, najgore, previsoka da se napravi dobar zvuk. s druge strane, jebes zvuk i picajzlisanje oko istog. bend je napravio dobru komunikaciju sa publikom, vec posle prve pesme bili su gola voda, nije bilo nikakvog nepotrebnog davljenja sa stimovanjem ili pricanjem viceva, a i svaki put kad bi nesto rekli bilo je u sluzbi pozitivne interakcije sa prvim redovima koji su kljucali.sve je trajalo oko sat vremena + bis. jedino mi je bilo bezveze sto je riba na basu svirala 2-3 pesme, a onda otisla na "beauty sleep". ne znam ni koji je krivi u bendu, mora da je necija cura/zena.na kraju sam se i izbedacio posto sumnjam da cu ikada moci da ih dovedem, po onome sto sam sinoc mogao da naslutim (nightliner, 15€ karta, preko 500 platisa, brdo mercha prodato, skupi i komplikovani video set...). u beogradu gde ima 100-300 ljudi koji slusaju rokenrol i idu na koncerte tesko da bi mogla da se stvori kriticna masa i da ovakav nastup prodje sa "pozitivnom nulom", narocito sa cenom 10-13€ za kartu. zanimljivo je bilo i da nisam video niti jedno ime na jebenom spisku - nije ga bilo. onda sam pricao sa jednim od likova koji vode mesto i rece da svi placaju kartu ukljucujuci i novinare, zasluzne gradjane, borce za rokenrol, ortake, familiju itd. ako je to eu, onda sam za istu iz sve snage.
Link to comment
mark lanegan rasprodat. ne slušam, ali hteo probat, a ne može
ni ja ne slušam al sam sad čula na radiju da je organizator rekao da ima još malo.
Link to comment
u beogradu gde ima 100-300 ljudi koji slusaju rokenrol i idu na koncerte tesko da bi mogla da se stvori kriticna masa i da ovakav nastup prodje sa "pozitivnom nulom", narocito sa cenom 10-13€ za kartu.
mislim da bi moam privukli mnogo više od te baze. najmanje 500.10-13e zvuči skroz na mestu. nisam siguran u to sa spiskovima.
Link to comment
mislim da bi moam privukli mnogo više od te baze. najmanje 500.10-13e zvuči skroz na mestu. nisam siguran u to sa spiskovima.
ti si optimista. najhipsterskiji bend koji sam doveo thee oh sees prodali su manje od 250 karata. nema šanse da man or astroman imaju 2x više publike ovde, ni u ludilu. nažalos'
Link to comment
mark lanegan rasprodat. ne slušam, ali hteo probat, a ne može
izvini Ravanelli, ti si bio u pravu. zaboravio sam na online prodaju... sve karte su sinoć prodate i neće ih više biti, niti postoji mogućnost da još neko stane u salu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...