Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

za BOB sam cuo da nisu bili dobri u oridjinale postavi.sajkos su uvek dobri, ali je samo Ross d traktorista iz originalne postave. jedva cekam da vidim dokumentarac.
meni neki ozi rekoše u žixovoj radnji da su bob bili sjajni, ali dobro, mora da ih uradila žal za mlados' obzirom da su i od mene stariji.vidim da su u americi, sviraju i na goneru, bilo bi stvarno vrhunstvo da opet dođu. iskreno, jebe mi se što b. volš više nije sa njima, a fenomenalno je da je mad macka na džitri. ros je neviđeno oslabio, nadam se da nije bolestan.nego, šta je bre ovo?cp_zpsc78888e5.jpg
Link to comment

"na goneru"?! (nedostojna etiketa, za neupućene)imao sam druga iz unutrašnjosti koji se volio puvat znanjem iz delokruga pop kulture, ali on nije bio rok-garaž-rok džambas 'voliki (sideburns included - kiza betmen, bajkeri, tišrtst, kožno prsluče, bed es buts i livajs), te je svoje skromno podrijetlo iz strme ulice u provinciji (čemu stid?), ipak priklonio svetlostima kenjigrada dostojanstvenijeriblja-bora je takođe connoisseur bourbon-a, čujem

Link to comment

radi se o goner festivalu, a ne o goner records (za neupućene).ovo dalje ništa ne razumem (zulufi, kiza, bajkeri, drug iz provincije, riblja-bora...). ajd, ne bilo ti zapoveđeno, pojasni :)

Link to comment
nadlezni ce reagovati, nadam se, ako bude ikakve sanse da CPsychos ponovo zasviraju ovdi
hoću ako bude bilo šanse.
sajkos su i na Goner Festu i na Goner Records (rematserovana reizdanja). ovo gore je, pretpostavljam, neki novi zivi album.
ima li ga gde za dwnl? rado bih da čujem i uporedim sa slave to the crave
Link to comment

Harmony su dosta interesantniji uzivo nego umrtvo, premda je to sve dosta eksperimentalno (i namerno depresivno). Ipak je njihov nastup vrlo zestok, pa ko to voli pre svega, verujem da nije razocaran. The Drones su poceli dosta tradicionalno (plus klavijaturista Steve Hesketh koga sam prvi put licno gledao juce). Ovi ostali se nisu ni za jotu promenili od 2006. (ili 2005?) kad sam ih prvi put gledao. Publika u proseku dosta mlada (mladja i od Dronesa, a kamoli mene), sto je naravno dobro. Bilo mi je simpa gledati ih kako igraju uz te "hitove" (dok sam kako mi prilici bio udobno zavaljen za stolom na balkonu, sa vinom). Treba imati kondiciju ili mlados' za to, jer se sala pocela puniti u 8, a oni su zavrsili negde iza 11. (Bilo je puno pauza, a i Harmony su odsvirali prakticno pa ceo koncert - jace od pola sata).Sala se iz meni nepoznatih razloga zove "Hi Fi", ali to ne bih mogao reci za kvalitet zvuka. Doduse, i Harmony i The Drones su veliki izazov za bilo koju salu jer im je "VU metar" debelo u crvenom najveci deo nastupa. Svirali su (Drones) stvari sa svih albuma, a Shark Fin Blues je naravno docekan mozda i najtoplije. Jedna stvar koju sam pomislio da mi se svidja u vezi Gaza (Gareth Liddiard) je da nije jeftin: vecina drugih rockera ne bi odolela da u refrenu (Shark Fin Bluesa, ono zarazno: na nana na na nana) okrene mikrofon u publiku da ona to otpeva, posto je ionako svako u sali to cinio (ili pevusio, u mom slucaju).

http://youtu.be/bRmlQmrSf3I(nije sa ovog koncerta)

dronesharmony.jpgNa kraju je bio i 1 lajv ejd™ moment, kad su se 3 vokalne ispolnitelke iz Harmony, zajedno sa vodjom benda (Tomom) pridruzili The Drones u vrlo zabavnoj obradi L. Cohena. Pre toga su vokalistinje doprinele Dronesovom Why Write A Letter That You'll Never Send? koji zatvara novi album (to je sve odradjeno bez greske).setlist.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...