Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

U ocenjivanju nekog koncerta uključuju se i sledeći parametri:- Koliki ste fan grupe čiji koncert posećujete- Koliko očekujete od koncerta. Ako ste očekivali manje, a dobili više, može vam se činiti da je taj koncert onda bio bolji od onog od kog ste očekivali više, a dobili manje. A u stvari, možda je taj drugi koncert objektivno bio bolji od prvog ...- Kako ste trenutno raspoloženi, u koliko prijatnom društvu idete na koncert ...Da me sad neko pita, rekao bih da je Votersov koncert najbolji kojem sam prisustvovao u Areni. A bio sam na koncertima grupa: Ganz end Rouziz, Ramštajn, Vajtsnejk, Špandau Balej, Smak, nastupima Žan Mišel Žara, Erika Kleptona ...Zakasnio sam na koncert Špandau Balej, pa sam morao da odstojim čitav nastup, što mi se nije svidelo. Ušinuo sam se pre koncerta Ganza, pa sam jedva sedeo na tvrdoj stolici u Areni. Opet, nadrkan sam otišao na Žan Mišel Žara ...Objektivno, najbolja (najskuplja) mesta na tribinama sam imao na Votersovom nastupu. Opušteno sam mogao da dignem noge na ogradu, a scena je bila samo kojih par desetina metara daleko....Zvuk je bio tako dobar da sam u par navrata pomislio da sve ide na matricu. I Votersov performans je nepravedno nazvati koncertom kada je to, u najmanju ruku, angažovani scensko-muzički spektakl. Zahvaljujući razvoju tehnologija, projekat "Zid" 2013. godine je neuporedivo spektakularniji od, recimo, onog čuvenog performansa na ruševinama Berlinskog zida 1990. godine ...Ono što takođe treba naglasiti je da na utisak utiče i frekventnost odlazaka na vrhunske muzičke događaje. Nakon perioda kada je maltene svakih par meseci u Areni gostovala neka superzvezda, sada je opet zavladala suša velikih koncerata (ne računamo posela ace lukasa, sese, kretenuše). I ta činjenica utiče na utisak o nekom muzičkom spektaklu - što je neko gladniji pravih koncerata, skloniji je da pozitivnije oceni neki muzički događaj ...Na stranu Votersov povremeni apstraktni pacifizam, ali čini se da bolje od ovoga ne može! Možda jedino da je publika, osim muzikom i slikama, "napadnuta" i mirisima barutnih gasova, napalma, kerozina, sumpora, fosfora ...

Edited by stoka
Link to comment
The Bambi Molesters (HR) - subota 28. septembar 22h - Gun ClubUlaznice za beogradski koncert grupe The Bambi Molesters u prodaji su u kafeu Šikarica (Skadarska 22) i prodavnici ploča Pinball Wizard Records (TC Eurocentar, Makedonska 30). Najbrži fanovi, njih 50, moći će da kupe ulaznice po povlašćenoj ceni od 800 dinara. Regularna cena iznosi 1.000 dinara, dok će na dan koncerta cena iznositi 1.200 dinaraEfterklang (DK) - subota 9. novembar 22h - Gun Clubinfo o kartama uskoro
Link to comment

calibro 35 - 2. oktobar @ gunjames leg 30. oktobar - 2. novembar gore-dole po srbiji, javim uskoro gde svekid congo & the pink monkey birds - 14. decembar @ gun

Link to comment
Kaće petak... a videću izgleda i ove Kirićeve mezimce (
)... Vesela muzikica. Petak, 13. jedino nisam uspeo da nabodem da bude februar.thedrones.jpg
35 dolara karta za the drones koji sviraju "kod kuće"? posle samo da mi neko kaže kako skupa karta ovde za ovo ili ono.
Link to comment

Nisam siguran, mislim da ovi određuju cenu (konc. sala). Kada isti drones sviraju na nekom drugom mestu zna karta da bude jeftinija. (Npr. 28 dol, to je bilo prethodni put). Ovde me je njihov ticketing sajt još odrao dodatnih 4.5 dolara za nekakvu "administraciju". Najjeftinije što sam ikad bio na koncertu ovde bio je Willard Grant Conspiracy, svega 22 dol. (To je malo više od bioskopa).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...