Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ja htedoh da pitam da li neko prodaje za Fan Pit ili parter? :unsure:
Jutros uzeo drugar za nas dvojicu po 6500 :isuse: pa cemo pokusati da preskacemo, ako nam tribina ne bude odgovarala.
Link to comment

ako se priznaju disonantni glasovi, totalni trash, zanr rok opera, demonstracija sile u domenu scenografije i estetskog dozivljaja na tragicno glupavoj muzici. izasao sam na pola drugog dela, ono vredja mozak.

Link to comment
ako se priznaju disonantni glasovi, totalni trash, zanr rok opera, demonstracija sile u domenu scenografije i estetskog dozivljaja na tragicno glupavoj muzici. izasao sam na pola drugog dela, ono vredja mozak.
A na Bre92 rekli da je Zidić jedan od najboljih albuma ikada. Sve sama uvreda do uvrede.
Link to comment

U jednom trenutku mi se nesto steglo u grlu, mislio sam da cu zaplakati. Svaka cast za Watersa i ekipu, na stranu sve, ali sta sem ljubavi prema muzici drzi tog coveka (i ostale dekare) da se cimaju i sviraju i dalje, bore protiv ratova, siromastva, gladi i ostalih sranja. Spektakl za sve pare :Hail: . Zvuk perfekcija.

Link to comment
U jednom trenutku mi se nesto steglo u grlu, mislio sam da cu zaplakati. Svaka cast za Watersa i ekipu, na stranu sve, ali sta sem ljubavi prema muzici drzi tog coveka (i ostale dekare) da se cimaju i sviraju i dalje, bore protiv ratova, siromastva, gladi i ostalih sranja. Spektakl za sve pare :Hail: . Zvuk perfekcija.
+1 za bold, definitivno je prevazisao sva moja ocekivanja i prosto mi je neverovatno da ima onoliko volje, zelje i snage sa 69 godina.Ceka se Vasa da se javi posto je primecen na ulazu Zapad.
Link to comment
U jednom trenutku mi se nesto steglo u grlu, mislio sam da cu zaplakati.
+1 za bold,
Omatorili ste i postali suvise emotivni :wacko:Nemojte ni da pomisljate da gledate indijske serije :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...