Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Dobro valjda, slabo se i sećam. Nisam ih ranije gledao da bi mogao nešto da poredim. Neki tip je pokazivao tri prsta pa ga je Bare na finjaka isprozivao i objektivna šabačka publika je to odobrila, malo sam se iznenadio. Takođe sam se iznenadio da u Šapcu ne zaključavaju sanduke sa sladoledom i frižidere ispred kioska. Pošten neki narod.

Link to comment

Majke su jedan od najboljih koncetnih bendova sa prostora bivše Jugoslavije...U poslednjih par godina sam ih gledao dva puta, a slušam ih čini mi se čitav život...Bare u stanju kakvom je trenutno i dalje može da napravi savršen spoj sa publikom i na taj način koncert učini nezaboravnim...poslednji album im je genijalan i drago mi je da Majke i dalje praše za sve pare...

Link to comment

Majke su bile katastrofalne, njihov prvi loš nastup koji sam gledao. Prvi put videh novu postavu bez Kilmistera. Obična tezga, uz prilično napetu atmosferu. Lik pokazao Baretu po jednoj verziji srednji prst, a po drugoj ovo dole.djavo.pngOnda Bare popizdi pa provocira budalu koja mu uzvrati sa 3 prsta. Bare demonstrativno napusti stejdž ali se ipak vrati. Klinci razviju SFRJ zastavu što Bareta dodatno iznervira ("Šta vi znate o tome, još se niste ni rodili"). Tako je na besplatnim svirkama kad dođe i kurta i murta.Bend nemotivisan, Bare ekstremno nervozan, nepodnošljiva vrućina, koncert očigledno skraćen, jer na ŠLF-u hedlajneri sviraju sat ipo do dva.Par dana kasnije, Molestersi su bili savršeni kao i uvek!http://www.youtube.com/watch?v=6uP9zH8HEKA

Link to comment

Petak 30. avgust, blejanje na otvorenom uz kriglu rashlađene bezalkoholne rakije i sumnjičave poglede prolaznika994837_512772568796735_860063689_n.jpg

Bend MNJENJE je nastao u avgustu 2012, od bivših i sadašnjih članova nekoliko dugosvirajućih beogradskih bendova. Muzika za koju su se opredelili je raznovrsna mešavina žanrova, od noise/kraut/math rocka, preko punka i hardcorea, do jazz/fusion elemenata, slepljena u kompaktnu glatku masu, ideološki sve vreme sledeći DIY hc/punk etiku
https://www.facebook.com/events/222335514581672/
Link to comment

Ne znam da li je pominjano, ali glasna muzika na koncertima može dosta negativno da utiče na sluh. Ja sam išao na nekoliko koncerata, ali znam ljude koji idu često i mogu ih podeliti u dve grupe ....

Link to comment

E dobro me podseti, sećam se kada sam držao centar za obuku pišača po ogradi Gulija, tu je non stop blejala ekipa od njih tridesetak koji su po ceo dan slušali glasnu muziku na certovima.Nije da imam nešto protiv, ali priznajem da mi ne bi bilo svejedno da dođem kući i zateknem dete kako po ceo dan sluša glasnu muziku na koncertu.

Link to comment
22.10. Jucifer u Klubu Fest. :o :thumbsup: Fuck yeah, kad vec ne mogu da se dovedu Melvins ili Neurosis-super je i ovo.
bice zanimljivih koncerata u Festu...pored njih potvrdjeni su i Russian Circles, a najavljeni su i Rosetta, The Ocean, Agalloch...
Link to comment
Vokalno instrumentalni sastav Limunada i DJ tim Šlageri Beograd pozivaju Vas na igranku i koncert, 04.09.2013 od 20:00 u bašti KC Grad-a.DJ tim Šlageri Beograd - Mutavi Vanko i Kokomo vas vode od Đuze do Elvisa, preko Din Martina, Brižit Bardo i Minje Subote do klasičnih hitova doo wopa i rockabillija.VIS Limunada plovi kroz period kasnih pedesetih i ranih šezdesetih godina XX veka. Nastupima oživljava atmosferu evropskih festivala i rivijera, ovekovečenu filmovima poput La Dolce Vita, Bonjour Tistesse i Ljubav i moda. Uzbuđenje šlager, rane rock i beat muzike prožima melodramatičnost omladinskih igranki. Kombinovanjem žanrova i pevanjem na raznim jezicima svoje muzičko opredeljene naziva Stari val.Stari val, doba kada su svirali orkestri, a bendovi tek nastajali, muzičari i publika odevali su elegantne haljine i odela, a izvodile su se numere umesto pesama. Na evropskim i svetskim festivalima i rivierama odjekivali su snažni ali nežni zvuci internacionalne zabavne muzike u nastajanju.Ponesena snagom novih tehnoloških dostignuća: tehnikolor filmova, transkontinentalnih radio i televizijskih prenosa, supersoničnih letova i svemirskih programa, širom sveta stvarala se univerzalna kultura. Odlikovali su je zvuci koji su u sebi objedinjavali melanholičnu nežnost salonske muzike začinjene elegantnom dekadencijom boemskih zabava.Taj momenat, krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina XX veka obeležio je čudesni spoj prefinjenosti i razuzdanosti, vrednosti i banalnosti i možda naivne ali poštovanja vredne vere u bolje sutra. VIS Limunada, bez nostalgije ali sa žarom, prenosi tu energiju, koja ne gubi na vrednosti čak i u svetlu složenih protivurečnosti koje su usledile.Ulaz slobodan!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H_WGA0IIdkk
Link to comment

Partera, kao, nema od ponedeljka, pa sam vijao one iznad partera za 5,5k ali, opet kao, nema ni toga. Ostaje mi cekic ispred Arene u nedelju, otkud znam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...