Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ja malo (mnogo) vise godina, teksas jakna sa isecenim rukavima. na ledjima je bio metalikin prisivac st anger (na zelenjaku im to jedino ostalo), al sam ga potrgao, ipak je blam.

Link to comment

Moj prvi put bio u Pešti, tada je bio aktuelan onaj dvd cert Rock n Rio, koncert je bio preslikan sa dvd-a, set lista je bila perverzno dobra, ja se ne mogoh povratiti iz transa mesecima. Prodao paiste 302 16" crash da odem na cert, isplatilo se.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

nadam se da nisi imao mesto za sedenje ko ja. i kad god ustanem pridje mi obezdedjenje i trazi da se vratim na mesto. jebo im pas mater.

Link to comment
nadam se da nisi imao mesto za sedenje ko ja. i kad god ustanem pridje mi obezdedjenje i trazi da se vratim na mesto. jebo im pas mater.
Ja ako nisam do bine, kao da nisam na koncertu. Kada sam se na sajmu dovukao do bine gde je bilo 5k više ljudi od kapaciteta, onda ću uvek i svuda uspeti u toj nameri...
Link to comment
samo da se prijavim da sam bio na iron maidenu. da, istina je, bio i eddie. vi misevi mozete samo po nekim raspalim rupama da se motate ili gledate bendove sa isteklim rokom trajanja poput depeche modea, a ja sam bio na mejdenima. a vi niste, niti cete. takav vam je zivot.
ja sam mejdene video tri puta, kao Pinki Tita.a sinoc sam bio na Slejeru, i smeo sam da stojim koliko hocu, i cuo sam kako posvecuju Hanemanu pesmu "Angel of Death". eto.e kakvi su Mejdeni, jel onaj picopevac bio raspolozen za pevanje ili je otaljao sve u sat i po?edit: kako divna setlista, i bilo je vreme da shvate da je sve sto su snimili posle Fear of the Dark nevredno koncertne paznje, osim mozda par pesama koje ionako ne sviraju na koncertima ("Montsegur") Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ja ako nisam do bine, kao da nisam na koncertu. Kada sam se na sajmu dovukao do bine gde je bilo 5k više ljudi od kapaciteta, onda ću uvek i svuda uspeti u toj nameri...
oces kurac sine, sem ako ne ispovrnes tipa 200 evra za fan pit. cela arena je podeljena u mnogo delova, od kojih svaki ima svoju cenu (sad pocev od 60 evra) i sopstveni ulaz, sprovode te u kavez ko da si navijac na gostovanju. a i ako platis stajanje, onda je idenje po pice i do wc-a (sto je nuzno ako si se prethodno nalio kako dolikuje) cela avantura sa riizikom da vise nikad ne nadjes ekipu. sve to, plus cena piva (veliko 6 evra) me tera da ovde batalim odlazenje ovde na velike bendove, sem ako nisu na otvorenom/ festivalu.
ja sam mejdene video tri puta, kao Pinki Tita.a sinoc sam bio na Slejeru, i smeo sam da stojim koliko hocu, i cuo sam kako posvecuju Hanemanu pesmu "Angel of Death". eto.e kakvi su Mejdeni, jel onaj picopevac bio raspolozen za pevanje ili je otaljao sve u sat i po?edit: kako divna setlista, i bilo je vreme da shvate da je sve sto su snimili posle Fear of the Dark nevredno koncertne paznje, osim mozda par pesama koje ionako ne sviraju na koncertima ("Montsegur")
bili su dobri, divljali na stejdzu i odsvirali sve sta je trebalo. a nisu krivi sto sam ja morao da sedim ko u bioskopu. kakav bio slejer? i ko je zamenio hanemana?
Link to comment

gary holt vec dve godine svira sa slejerom umesto hanemana, ali ne kao punopravni clan. lombarda zamenio bostaph, dobro tuce bubnjeve ali se bend polako pretvara u trigerovu metlu.koncert, jako dobra tezga. bilo je glasno i prljavo, Araji je glas nazalost bio zamucen, cini mi se da su predvideli drugaciju koncepciju prostora. arena svinjac, bajkeri, seoski metalci, bugari i pokoji zalutali got....ti bi se uklopio u ambijent, a atmosfera je bila sjajna.

Link to comment

jos jedan zicer za nezavisne promotere bez zaledjine :Phttp://www.youtube.com/watch?v=IpRh5bChBSM<< NEW UK & EUROPEAN DATES >>AUG 9 - Haldern Pop Festival / Haldern . DEAUG 10 - Open Air Basel / Basel . CHAUG 15 - Pukkelpop / Hasselt . BEAUG 16 - La Route du Rock / Fort St Pere . FR... AUG 17 - Green Man Festival / Brecon Beacons . UKAUG 19 - Broadcast / Glasgow . UKAUG 20 - Sneaky Petes / Edinburgh . UKSEP 6 - Doornroosje / Nijmegen . NL

Link to comment
jos jedan zicer za nezavisne promotere bez zaledjine :Phttp://www.youtube.com/watch?v=IpRh5bChBSM<< NEW UK & EUROPEAN DATES >>AUG 9 - Haldern Pop Festival / Haldern . DEAUG 10 - Open Air Basel / Basel . CHAUG 15 - Pukkelpop / Hasselt . BEAUG 16 - La Route du Rock / Fort St Pere . FR... AUG 17 - Green Man Festival / Brecon Beacons . UKAUG 19 - Broadcast / Glasgow . UKAUG 20 - Sneaky Petes / Edinburgh . UKSEP 6 - Doornroosje / Nijmegen . NL
ha, tebi su ziceri sve što bi da vidiš uživo, a da ne mora da pucaš na neki dalji/skuplji put ;)vidim da su na istoj agenciji kao i dirtbombs. sad im napisao mejl. javim ti kad me zveknu sa cifrom koju ne budem mogao da izvučem od karata ovde :P
Link to comment
ha, tebi su ziceri sve što bi da vidiš uživo, a da ne mora da pucaš na neki dalji/skuplji put ;)
naravno :) a i pucam 500km za svaki tvoj koncert, malo li je!
Link to comment
jos jedan zicer za nezavisne promotere bez zaledjine :Phttp://www.youtube.com/watch?v=IpRh5bChBSM<< NEW UK & EUROPEAN DATES >>AUG 9 - Haldern Pop Festival / Haldern . DEAUG 10 - Open Air Basel / Basel . CHAUG 15 - Pukkelpop / Hasselt . BEAUG 16 - La Route du Rock / Fort St Pere . FR... AUG 17 - Green Man Festival / Brecon Beacons . UKAUG 19 - Broadcast / Glasgow . UKAUG 20 - Sneaky Petes / Edinburgh . UKSEP 6 - Doornroosje / Nijmegen . NL
moze, moze
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...