Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

bade, koliko bi koštalo da dovedeš king khana? vidim da je jul-septembar u jevropi, al sve neki žešći zapad mjkmgnbjm

Edited by Ravanelli
Link to comment
ah, pitao sam koliko ce ti sekundi trebati da reagujes :) mislio sam pre svega hobocana, ovi su mnogo njanjavi za tebe.
;)ja to u ime svih nas...nisam znao da se hobo ovim bavi.alamo je sigurno razmišljao na ovu temu, verovatno ga oladila cifra. ja sam zaskočio njegovog basistu, čak je i odgovorio na mejl pre jedno 2 godine ili tako, ali ništa. šta da ti kažem? ili niko ne želi ovde da dođe jer smo pripizdina i ne mogu da uvale merch po nekoj zapadnoevropskoj ceni, ili dolaze samo ludaci koji su:1. bili, pa im se dopalo (samo ne znam šta, možda ribe): jack oblivian, john paul keith...2. nisu bili, ali im neko rekao, a po prirodi su avanturisti: thee oh sees, guitar wolf...treća opcija bi bila da im se ponudi 40-50% veća cifra nego na zapadu, a to ne biva.
Link to comment
bade, koliko bi koštalo da dovedeš king khana? vidim da je jul-septembar u jevropi, al sve neki žešći zapad mjkmgnbjm
sa shrines ili bbq-om?
Link to comment
sa šrajnsima je po evropi
skupo je, ali radi se na tome. vidim da ima malo lufta u septembru i sada sam mu pisao. javim ako ispadne nešto, a moglo bi pošto ima interesovanja i iz zagreba, pa im je lakše da svrnu na dva nego na jedan.
Link to comment

samo da se prijavim da sam bio na iron maidenu. da, istina je, bio i eddie. vi misevi mozete samo po nekim raspalim rupama da se motate ili gledate bendove sa isteklim rokom trajanja poput depeche modea, a ja sam bio na mejdenima. a vi niste, niti cete. takav vam je zivot.2qvh9iu.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...