Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Da bi licno provalio o cemu se radi trebao bi da si veoma zainteresovan za koncert KoL i da citas Politiku (mislim da je u pitanju bilo izdanje u nedelju). Mali broj ljudi je to provalio, a ostatak je uglavnom saznao za to iz price. Moma je tada bio urednik Radio Politike i obzirom da covek ima staz i kilometrazu, nije dolazilo u obzir da se otvoreno proziva, vec su to bile male pecke na koje je on odgovarao sa smeskom. A i koja bi bila svrha da nesto objasnjava? Da se koncert odrzao svi bi mislili da je bio na koncertu. I ovako misle :-)A sto se tice Politike, mislim da niko zivi tamo nije znao o cemu se radi. Mozes da napises i recenziju o koncertu Townes Van Zandta u SKCu od pre dve nedelje i niko nece nista da ti kaze, tako da mislim da je Moma prosao bez ogrebotina.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
A sto se tice Politike, mislim da iko zivi tamo nije znao o cemu se radi. Mozes da napises i recenziju o koncertu Townes Van Zandta u SKCu od pre dev nedelje i niko nece nista da ti kaze tako da mislim da je Moma prosao bez ogrebotina.
to ne sumnjam :lol:
Link to comment
Pa ima to u onoj nekoj knjizi Tonija Parsonsa o Londonu krajem 70-tih. Samo sto tu lik popije otkaz ko kuca.
"Nase neispricane price" [ilitakonestoslicno], s tim sto je valjda u pitanju bend koji nesto ne voli pa ih je jos i napljuvao. :D
Link to comment
tek sad vidim da ovi thee oh sees sviraju 28. jula u bgu. bade?super. taman da nadoknadim propust što ih nisam video.
tako je :)znaću večeras-sutra gde tačno, pa javim ovde.
Link to comment

Moja žena, njena sestrabi naša cerka. Super su se provele. Između dva pljuska policajci pustili ćerku u policijska kola da se sakrije od kiše...Послато са GT-I9100 користећи Тапаталк 4 Бета

Link to comment
steta sto promoteri u srbiji propustaju takve zicere
budi ti promoter, pa zaradi na ovakvim "zicerima" :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...