Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Bio u sredu na Kings of Leon, majko mila sto su dobri uzivo, jos uvek sam pod utiskom. Kako im zvuce te gitare (cini mi se jace nego na albumima), kako je masivan zvuk, razbili su potpuno. Uglavnom u svirali zesce stvari jer su one realno zanimljivije za live nastup, nesto manje pijano-emotivnih pesama (to moze i kod kuce da se slusa uz neko pice :) )

Link to comment

bezveznjakovići.bajdvej, dark atraktor me nagovorio da odem na traktorski dark iz ruskog sela. došlo je 15 osoba od kojih su potpisnik i još dvoje skapirali bitnost Hepeninga, a ostali su posle desetak minuta seli za šank da piju jeftinog piva. prijatelj je bio rezigniran što lokalni umetnici, pisci, glumci, slikari, muzičari i ostale erudite alkoholičari nisu došli da se siti naužiju i napoje milozvučja, dočim ja tvrdim da vrlo dobro znaju svoje prioritete koji se svode na sisanje plastične krmače u parku i majmunske fazone.

Link to comment

pa jbg Hella, vama da dodje reformisani sonic youth opet bi bio isti suicide club vajb. a u zavisnosti koja etnicka grupa organizuje - ona druga bi ostala blissfully neobavestana.nego tokom leta drugar ce da organizuje nastup nabitnije HU alternativne persone danas (pored Dolly Rambo), pa kako ste na pola puta izmedju Pecuja i BG-a, postoji realna mogucnost da ce svirati i kod vas. eto prilike za podizanje nivoa medjuetnicke alternativne saradnje.http://www.youtube.com/watch?v=fv6oY2oZsxo

Link to comment
kad se setim kako smo im se radovali na exitu pre jedno 10 godina...
Momu Rajina jos uvek zavitlavaju za onu recenziju koncerta na tvrdjavi....
Link to comment

Pa kad je napisao recenziju celog kocenrta, doduse malo uopsteno, prikladno za bilo koji koncert, samo se na linije upise Kings of Leon. Bilo je super simpaticno. Tada mi je bio urednik. Zanimiljivo je kako se nosio sa tim. Stara garda, veliko iskustvo :-)

Link to comment

Aj ispricaj malo kako se nosio sa time....ja sam jednom imao slicnu situaciju za koncert (valjda; zaboravih vec) Judas Priest, otkazan u poslednjem trenutku....napisao sam unapred prikaz, sto se kaze kostur teksta, kako bih ga posle modifikovao, i neka budala je to iskopala sa servera i postavila na online izdanje :isuse:od tada pricam klincima da kosture tekstova kriju kao zmija noge i da ih nikako ne ostavljaju tako gde mogu da ih pronadju slaboumni nocni urednici i slicne osobe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...