Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

... svakog trenutka na bini će biti postavka za dva izvođača koji će uz razgovor sa publikom svirati naizmenično svoje pesme.
dal znaš oće li se razgovarati na engleskom?podsetnik za sutra969018_194349310716664_437024032_n.jpg
Link to comment

oprosticu ti, ali ti necu zaboraviti.inace, htela danas da fino ispisem kako sam se lepo provela na amerikana noci i delom utulila tugu sto nisam videla begovdiks, ali ne stigoh od silnih moderatorskih obaveza. sutra cu, ako se setim svega.

Link to comment
inace, htela danas da fino ispisem kako sam se lepo provela na amerikana noci
same here. doduse, ja sam bila na prvoj polovini samo, pa nisam cula stray dogg, ali znam da su bili super.anu curcin sam slusala par puta, love.
Link to comment

ja samo da preko veze zavaljam post o beyonce spektaklu. joj, da sam izložena takvim sadržajima na trulom zapadu, pa za tri dana bih postala najveći gastos 'moj je život švicarska', lukas, indira, stilizovane obrve i kod gazda koleta u štrumphauzoberu. mokra gora, slovenska duša, guUča, splavovi, tri prsta, mrtvo jagnje, to je život to nije reklama. koncert beyonce je najispraznija stvarn (ako ne računamo te poruke za klinkice da treba da budu dobre u krevetu, taj nastup nosi samo pepsi poruku) koju sam uživo gledala ikad. vreme me pregazilo, staruhica sam, ništa ja to nisam razumela, a pomalo sam se i sablažnjavala dok sam išla kući, sve vičući ijuft! koliko sam naivna bila. ako nešto uništi ovaj svet, to će biti preterana estetizacija. zbogom bey, zbogom britni, od sada samo second hand roba.

Link to comment

ti si sigurno bila ona koja ju je osamarila, pa tabloidi, i nasi i strani, pisali o tome.

same here. doduse, ja sam bila na prvoj polovini samo, pa nisam cula stray dogg, ali znam da su bili super.anu curcin sam slusala par puta, love.
ana je pravi hidden gem. kao da sam videla dzoni micel.i ne mogu da verujem da se ja usudjujem ovo da pisem, ali mora neko da je nauci da se obuce.za muziku, ne sme nikog da pusta ni blizu, ali ovo, uh.steta sto si propustila duet njih dvoje i to, ni manje ni vise, i'm on fire. spektakularno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...