Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

na primer, o nevaspitnoj stoki koja trtlja na svirkama.
Joj bila jedna iza nas, izgleda da je bila uvredjena zbog toga sto publika obraca paznju na Flecera. Gana i Gora, a ne na nju, pa se bas potrudila da ih nadjaca anegdotama iz svog nebitnog zivota.
Link to comment

o novom fensi šmensi tržnom centru u sarajevu, na mestu gde je nekad bila "sarajka", pušenje je zabranjeno i znak o tome postoji na svakom ćošku, ali se uredno puši, čak i tamo gde se služi hrana. dočim, država nije zabranila točenje alkohola, ali se on ne toči.

Link to comment
xej!jel bio uopste neko normalan na tom koncertu¿
Marija Kilibarda! Doduše nju sam video i na koncertu u Zagrebu, tako da je priznajem™
Link to comment
Ja bih zabranio ulazak na koncert sa rancem na ledjima, mnogo gore od cigara je kad se jedan takav nasadi ispred.
Ja ranac nosim na stomaku.Nego, sta cemo sa znojavim ljudima?
Link to comment

pošto nema specijalizovanog akustično-tuliteljsko-pastirskog topika, najavljujem na ovom tužnom mestu jedan od najgroznijih ovogodišnjih događaja. ufur 500 dinara ko je lud.

Festival "Americana Night" okupiće četiri domaća izvođača čija muzika predstavlja bogato američko nasleđe rok i folk muzike. "Stray Dogg", "Wooden Ambulance", "On Tour" i Ana Ćurčin nastupiće 24. maja u Velikoj sali Doma omladine Beograda. Bendovi će svirati u formi "back to back" - svakog trenutka na bini će biti postavka za dva izvođača koji će uz razgovor sa publikom svirati naizmenično svoje pesme.21:00-22:00 – On tour / Wooden Ambulance22:00-22:15 – Pauza22:15-23:15 – Ana Ćurčin / Stray Dogghttp://www.blic.rs/K...Americana-Night
jak koment o onom užasnom bendu:
Uooige (gost) | 16.05.2013. 15.52.14стреј дог је владо георгијев српске американе.http://mail.popboks.com/article/29530
:0.6: Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...