Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

:o Gde bi stali svi ti ljudi!
stali bi, stali bi. organizatori kazu 30.000 karata, ali mislim da lazu. kapacitet koncerta bio je veci, dodatni zvucnici uopste nisu ni ukljucivani
Link to comment
"Precious", eh...bas volim tu stvar i bas su je lepo izveli.Ali meni je, kao potpuno iznenadjenje veceri, najveci vrh ucrnugoru bila "Goodbye", mracno mocvarno riljanje koje u studijskoj verziji nije ni prineti ovoj koncertnoj.
tek sam čitajući popbkosovu recenziju, shvatio dam sam goodbye propustio jer sam gledao kako ova trojica ludaka menjaju šešire. srećom pa taj video nije potrajao ceo koncert, jer ne bih čuo ni jednu pesmu.slično su me "zajebali" i massive u areni, kada su na led ekranima puštali neke tekstove i skroz mi skrenuli pažnju :(
Link to comment
slično su me "zajebali" i massive u areni, kada su na led ekranima puštali neke tekstove i skroz mi skrenuli pažnju :(
naslove iz domacih tabloida. genijalna ideja! :Hail:
Edited by Takeshi
Link to comment

Cert je bio fenomenalan.Odlična set lista. Sve.Čak i onaj tehnički problem ispao simpa jer je bio kao tonska proba. Kul je što nije bilo sve 100 % bez greške. Tim pre što je usledio oke Dejvov komentar: "Biće to sve u redu".Pročitao malo kritika po sajtovima. Na b92 neki Yoakim piše kao nije to to i taj fazon. Kao, nije on to doživeo baš onako kako je očekivao. Ne bih ga citirao. Zaključci su mu uglavnom nebitni. Kao, saće on da kaže kako je to kao trebalo. Sad će Yoakim da nam malo objasni šta je Depeš bio ranije a šta je sada.Mogu da prihvatim Yoakimove kritike ako on izvede Walking in my shoes kao Depeš juče. Depeš će biti upamćen. Jučerašnji cert će biti upamćen. Yoakimova kritika, biće zaboravljena.

Link to comment

Bilo je sjajno, ko tvrdi drugačije, taj je cepidlaka.Ne mogu oni da gruvaju kao Ramštajn ili tako nešto i da, oni su više bili za Arenu, gde bi utisak bio još bolji svakako. Ali kao neko ko ih je gledao i u Areni (zagrebačkoj) i na Ušću, ne mogu ništa da prigovorim. Radost.Okačio sam i par snimaka, biće ih još, evo jednog za sada

Link to comment

Nemam ja problem sa tim snimanjima, svako na svoj način doživljava koncert i meni to ne smeta. Osim ako se ne snima tabletom, to je poseban nivo retardiranosti, a video sam i to.Ono što meni smeta jestu imbecili koji pale cigarete u onoj masi. Za njih poseban krug pakla.

Link to comment

Nije poenta u naletanju na cigaretu već u dimu koji mi ide u lice. Kada god idem na koncert, prihvatam sve što ide uz to i ne smeta mi kolika god gužva da je, koliko god da nema mesta, koliko god da mi je vruće, koliko god da me izgaze, koliko god moram da se pomeram da neko prođe, koliko god da se neko oznoji i dismr i sve što po defaultu ide uz toliko masu ljudi - nikada se nisam žalio na tako nešto. Ali ne prihvatam da mi ide dim u lice samo zato što neko nije toliko kultivisan da se uzdrži od paljenja cigarete do kraja koncerta.

Link to comment

Nema zakona koji to zabranjuje, a ti se pomeri ako ti smeta.aj sad i svirke na otvorenom da pretvaramo u decji vrtic zbog ovih kojima sve smeta.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Nema zakona koji to zabranjuje, a ti se pomeri ako ti smeta.aj sad i svirke na otvorenom da pretvaramo u decji vrtic zbog ovih kojima sve smeta.
neka se pomere oni koji truju druge, zašto bežati stalno od bezobzirnih ljudi
Link to comment

n-e m-o-z-e i tacka. hteli ste restriktivan zakon, imate ga. e u tom zakonu ne pise nista o pusenju na otvorenim koncertnim prostorima.prilazem fotografiju linije u pesku.line-in-sand.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...