Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ej ja nisam skontao, zašto je bio prekid?...
pa otišao je iz nekog razloga srednji monitor, tu je i posle bilo problema, i bio je problem sa njegovim tonom u slušalicama
a sta su sve pricali na srpskom na certu?
vikao je "idemo sad jako" i "idemo sad svi"
Link to comment

Koliko godina ima autor teksta, 17?Meni je sve jasnije da od metal publike bolje nema. Umeju da se vladaju u guzvi, znaju sta hoce od benda i to obicno i dobiju, posle koncerta vise vole da hvale nego da kritikuju.

Link to comment
vikao je "idemo sad jako" i "idemo sad svi"
stvarno il' se sprdas?meni se u jednom trenutku ucinilo da kaze 'da cujem', ali to je lako moglo biti i 'that's it', bem li ga :mellow:
Link to comment

Definitivno je prekid bio zbog tehnickih problema. Drago mi je da ipak nije nesto drugo.Koliko sam razumeo, elektronika i neki kablovi su otisli u qratz To je bilo jebeno menjati u sred koncerta. David je potpuno popizdeo, sto bi moglo objasniti tanji glas u jedno dve stvari kad se vratio posle prekida.Martin Gore je klopao u vegetarijanskom restoranu u Pariskoj. "Radost", tako nesto.

Edited by C žeton
Link to comment

Proturili su 20k ljudi (aj neka je i duplo manje) kroz otvor u ogradi širok 20ak metara. Umesto da uklone ogradu koliko god je bilo moguće.

Edited by giuseppe
Link to comment

pa dobro, to je State of Exit i Live Nation standard organizacije...obezbedjenje je bilo super, bili su veoma posveceni traganju za sendvicima i vodom, a mogao sam unutra da unesem raketni lanser da sam hteo

Link to comment

na stonsima su ljudi sami uklanjali ogradu sa strane, na par mesta. zaljuljaš par puta i zim-zala-bim! - eto prolaza od 20 metara. svejedno, ja sinoć nisam išao jer mi se bagra ogadila 2009. nakon šest meseci zivkanja i čekanja da mi vrate pare za kartu.

Edited by Hella
Link to comment
Nažalost, priličnih problema sa zvukom, barem tamo gde sam ja stajao, uglavnom tokom bisa, oscilirao je kao da je propušten kroz neki giga-flanger, teško mogu da opišem.
+1Ja sam stajao levo kod malo ispred drugog kompleta zvučnika i bilo je mahom nedovoljno glasno, a tokom bisa se baš čulo da su štelovali nešto pa se dešavalo da se glas slabo čuje, a basovi su jaki, pa onda bude čist zvuk, pa ona opet mutno...
Meni je najveca zamerka toplo pivo koje su poceli veoma brzo da uvaljuju! :mellow:
Ja uzeo pivo oko 20h i bilo je fenomenalno. Baš, baš mi je leglo. Čudi me to za mlako pivo. Jer piva su bila iz burića, a to bi moralo da bude hladno.
Kolko sam cuo duplo manje je prodato karata nego 2009.
:o Gde bi stali svi ti ljudi!btw: ja sam izašao bez problema. Taman kada sam stigao do izlaza oni su pomerili jedan deo ograde.
Link to comment
Ovaj put nije moglo, jer je kordon policije hrabro čuvao ogradu
ma, probila je rulja ogradu na jos nekoliko mesta, i ako je, a sve je, naravno, bilo propraceno usklicima odusevljenja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...