Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

I ovako sam danas mrtav umoran od samog stajanja...
Jednako mrtav umoran (stigao kuci u 4 ustao u 6, sto li sam i legao da mi je znati) i zadovoljan.
Link to comment
neke cure domene rekose da je dejv oso po dozu :mellow:
Nazalost, meni je to tako delovalo. Vec se pominjao neki prosli koncert na ovoj turneji, gde je bilo problema, istina sa pucanjem glasa. Edited by C žeton
Link to comment
šta su jeli, koliko su tona opreme doneli sa sobom, da li je pomenuta neka anegdota, da li su probali ćevape, kako im se sviđa beograd? dajte malo pravih informacija.
ima anegdota, pričali na radiju b92... pjevač je preksinoć bio umoran pa nije izašo na večeru i u grad nego je ostao u hotelu da spava.pred koncert su mu dali papir na kome je pisalo, dobro veče beograde imate lepe zgrade imate lepe devojke, a on je pitao, šta to znači. onda su mu rekli, gud ivning belgrajd, ju hav bjutiful bildings and bjutiful grls, a on je rekao, izvinite, ne idu mi jezici.
Link to comment

Ja nisam bio na koncertu ali sam spemno dočekao na volej ortake "profesore komunikologije" kojima je smetalo što "bend nije više komunicirao sa publikom".Uvek takvima kažem "...Ti bi da se okumiš sa njima?".Send from WC šolja by BVK

Link to comment
Evo mi, stigoh.Jedva izadjosmo, ko je osmislio onakav izlazac crko da bob daПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Izlazak, ko da je organizovo Jesic!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...