Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Znači, i Renne je bio jedan od smorova što su snimali :PPa ljudi, imate li duše, ostavite telefone u džepovima, uživajte u koncertu... Ono je neverovatno. Lik ispred mene imao jbeni tablet, ej! Potpuni hejt za te i takve, izvini Renne. I šta na kraju dobiješ, osim umrljanog klipa na kojem se ništa ne vidi, al zato ni ne čuje. A toga inače pun yt...Odličan koncert, baš sam zadovoljan. Nažalost, priličnih problema sa zvukom, barem tamo gde sam ja stajao, uglavnom tokom bisa, oscilirao je kao da je propušten kroz neki giga-flanger, teško mogu da opišem. Nove pesme zvuče jako dobro uživo. Home prva na bisu - :heart: Smehotresno za upaljače koje su uglavnom oduzimali na ulazu, a onda promoterke Marlbora delile neke 10x teže od običnih, ono bi tek moglo da leti, da ko hoće da baci...Izlaz iz koncertne zone potpuna katastrofa. Na svu sreću nije bilo nekog stampeda, ono bi se mrtvi zbrajali na desetine i stotine. Stoka pandurska i obezbeđivačka.

Link to comment

@Aleksija: Veliki Prezir uvek tako svira, zato i jesu najbolji domaći bend :) Za 16 godina sam ih gledao najmanje toliko puta, znam šta pričam...

Link to comment

"Precious", eh...bas volim tu stvar i bas su je lepo izveli.Ali meni je, kao potpuno iznenadjenje veceri, najveci vrh ucrnugoru bila "Goodbye", mracno mocvarno riljanje koje u studijskoj verziji nije ni prineti ovoj koncertnoj.

Link to comment
Znači, i Renne je bio jedan od smorova što su snimali :P
Pa ja uživam snimajući, a verovatno i ostali koji snimaju. a malo sam previše mator za neko preveliko skakanje, arlaukanje i ostale stvari koje sam radio na koncertima preko 25 godina. I ovako sam danas mrtav umoran od samog stajanja...
Link to comment
"Precious", eh...bas volim tu stvar i bas su je lepo izveli.Ali meni je, kao potpuno iznenadjenje veceri, najveci vrh ucrnugoru bila "Goodbye", mracno mocvarno riljanje koje u studijskoj verziji nije ni prineti ovoj koncertnoj.
O da, plus koliko hoćeš
Link to comment

Ma i ja sam crkao od stajanja, preko 5h na nogama, mašala. Ne znam u čemu je uživanje držanje ruke u vis po 5-6 minuta, nepomično. Nije koncert samo za skakanje, ima i drugih načina da čovek uživa... ali, đaba kad od šume ekrana ne vidiš ništa. Znam da to nije naš specijalitet, samo mi je nejasna logika (90% je showing off, msm koga briga?)D'citiram komentar sa B92: Smrt drndoidima i pipavim ekranima!

Link to comment

Ja sam jako srecan da sam bio na koncertu DM sinoc! :) Taman je, sto se mene tice, atmosfera eksplodirala, kad su nastali "tehnicki problemi". Martin Gore je definitivno tata. Mada se slazem da je bilo previse tih balada momenata. Delovalo mi je po uvecanoj faci na video bimu, da je Andy Fletcher iskreno zbunjen desavanjem na sceni. Kada se David vratio "popravljen" trebalo mu je malkice vremena dok mu glas nije ponovo proradio. Verujem da je neko vec objasnio na prethodnim stranama sta je bio uzrok prekidu. Kad isporucim decu bakutama ima se vise udubim u topic.Meni je najveca zamerka toplo pivo koje su poceli veoma brzo da uvaljuju! :mellow:

Edited by C žeton
Link to comment

šta su jeli, koliko su tona opreme doneli sa sobom, da li je pomenuta neka anegdota, da li su probali ćevape, kako im se sviđa beograd? dajte malo pravih informacija.

Link to comment

Kolko sam cuo duplo manje je prodato karata nego 2009.i da, mislim da neka prevelika i precesta obracanja publici su nepotrebna. Pogotovo one fore: "Imali ste teske godine, cuo sam..." To je za pljuvanje posred face! Mada, uvek se nadje u publici neko koga to raznezi pa aplaudira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...