Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Evo mi, stigoh.Jedva izadjosmo, ko je osmislio onakav izlazac crko da bob daПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Jedva izadjosmo, ko je osmislio onakav izlazac crko da bob da
+1. fascinantno je da se nisu setili da sklone ograde, kako bi ljudi normalno izašli ...
Link to comment

Ne daj bože da nam kažete nešto o koncertu. Nama je najbitnije da ste se živi vratili...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Koncert čudan, tehnika otkazala (nisam uspeo da shvatim zašto)Ali, sve u svemu, više nego posteno odrađenih 2 sata i 20 minutaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Tehnika zezala 15 minuta. Personal Jesus sa delta blues introm. Stvari sa novog albuma nisu smetale, naprotiv. Pubvlici trebalo minimum sat vremena da shvati sta se desava. Jedan od onih koncerata na kojima ti je jasno da muzikanti vole to sto rade. Ne mogu vise pricati, umoran sam. Ocena 8.5/10.

Link to comment

meni bilo super. i bio sam u odlicnom okruzenju gde su svi pevali, skakali i tako to. sreo drugare koji su bili u fanpitu i kazu da su bili okruzeni smorovima koji su samo slikali i gledali belo oko sebe.imao sam utisak da zvuk nije bio na istom nivou pre i posle prekida, ali mozda i gresim.u dva navrata je trazio da publika peva, ali niko nije uspeo jer su potpuno preradili pesmu. stariji hitovi naravno otpevani masovno.

Link to comment

dakle po vasim komentarima zakljucujem da je koncert bio sranje, drago mi je sto sam prinudno oskulirao :P

Link to comment

meni je cak bilo simpaticno to sa tehnickim problemima u kompjuterizovanom delu.zvuk i bina vrhunski, corbijn odlicno odradio video za pesme. gahan u mnogo boljem izdanju nego sto sam ocekivao po snimcima iz manjih klubova pred ovu turneju (sxsw). martin gore je car.jedino nisu morali moju omiljenu "halo" u bas drasticnom remiksu da izvedu.

.
Link to comment
Vredelo svake pare!
o da!poprilicno sam happy trenutno.ne znam sta bih jos napisala.a da...
ko je osmislio onakav izlazac crko da bob da
ali oko toga cu se nervirati sutra.sreca, radost...edit:
martin gore je car.jedino nisu morali moju omiljenu "halo" u bas drasticnom remiksu da izvedu.
+++++++ Edited by Patty Lee
Link to comment

haha, nisam provaljivo o kom koncertu pricate sve dok takeshi nije postavio link. mislio sam da je bilo neko ppp okupljanje na velikom preziru :lolol:

Link to comment

+1. Daklem, jebote :blink:koncert je bio odlican, cak i za nas male ljude u masi daleko od bine :Pna putu do kuce cula sam komentare tipe "odradili su", "nisu umeli da prenesu energiju" ili "svirali su bezlicno"... "nista posebno"Realno, ovo je tek pocetak turneje, os uvek se uigravaju i tek ce da odradjuju. zapravo, meni to ne smeta jer od masovnog koncerta ovog tipa i ne ocekujem vise, osim da to odrade kako treba, da ne fusare i slicno. Koncert ovog tipa u tom smislu tesko da moze biti poseban, nema tu spontanosti.Nisu mi bas legli neki remiksi, ali im ne zameram tu vrstu kreativnosti. Cak su mi i vizuelni efekti bili ok. Mislim da su prelaze mogli bolje da osmisle, vise da bi postigli efekat celine koncerta, nego sto je meni kvarila tisina i mrak koja je rekla bih "sekla" predstavu.I volela bih da je Dejv ima nesto vise da kaze osim "thank you very much" i "good evening belgrade". Istina, ne volim ni kad mnogo kenjaju, al ovo je cini mi se druga krajnjost.(I volela bih da sam bila u fan pitu...)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...