Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Voleo bih da vidim Kevlar Bikini. Ako budes isla javni utiske...
možeš da ih vidiš i ovde bez da se cimaš do novog sada.
Link to comment
možeš da ih vidiš i ovde bez da se cimaš do novog sada.
Na linku koji si prosledio nigde se ne spominje Kevlar Bikini... ili samo citam podvuceno pa ne vidim izmedju redova....
Link to comment
Na linku koji si prosledio nigde se ne spominje Kevlar Bikini... ili samo citam podvuceno pa ne vidim izmedju redova....
pa jeste. sigurno će oni da mi prodaju neku kartu, a ne ovaj pičić ko kolačić ;)
Link to comment
Voleo bih da vidim Kevlar Bikini. Ako budes isla javni utiske...
Znas da nisam bas neki komentator svirki, al mogu javiti sa - bilo mi dobro/lose...Planiram da idem na oba dana, pa ako se ne umorim previse, slusacu i njih (ne znam raspored bendova..)Ako neko od forumske hc/punk populacije bude dolazio, nek se javi da popijemo pivo zajedno. :)
Link to comment
Gledao ja Kevlar Bikini u bigzu pre jedno godinu dana. Imaju taj neki 1 emtivi pank potencijal.
Realno, to je po meni i mogao da bude najveci problem, a eto ispostavi se da je tako. Nadao sam se da im je produkcija malo upeglana, a da su uzivo siroviji i mnogo zanimljiviji, no pusta nadanja. U svakom slucaju iluzija je razbijena. MTV is not dead.
Link to comment

Uživo jesu siroviji i manje upeglani od one odvratne mainstream produkcije na albumu, ali to je valjda i normalno. Zanimljiviji su u smislu da dosta pažnje obraćaju na oblačenje i taj neki 1 emtivi pank nastup, što deluje malo mnogo preforsirano.

Link to comment

Poslusala malo Kevlar Bikini i njima se ne radujem bas nesto, jedino ako stvarno uzivo zvuce manje ispeglano posto mi je njesra ta mtv ispeglana produkcija. Ja cekam Snuff, Argy Bargy i Barb wire dolls, a za prvo vece, kolko sam stigla da overim, Night fever opasno zakivaju. na primer ova me dojmila na prvo slusanje

Link to comment

nikad nisam dobrovoljno ukljucila da slusam kod kuce bilo sta od velikog prezira, ali su me sinoc na koncertu oduvali. pred shacicom ljudi u pocetku, svirka bez ikakvog kalkulisanja, ono sto bi kod kuce zvucalo monotono, ovde je bilo divno i preplavljujuce. svirali 3-4 bisa za malobrojnu publiku, na kraju nikom nije bilo zao, ispalo dosta intimno i posebno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...