Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Naravno na shalteru Arene kupim kartu za 2.5k parter, lazu gamad-amin.Prvih par pesama ocajan zvuk, ubi onaj beton u HaliSportova. Dolores za cistu desetku, stajling u njenom fazonu (bolje i ovo nego leopardova koza). Ocekivana kulminacija na Zombie koji je i za oci i za usi bio spektakl. Falile su mi Ode to my family i When you're gone, ali sam na Promises ruljao kao konj. Cak ni zastoj na ulazu (sporije islo zbog cepanja karata umesto bar-code citaca) ili kisa posle certa nisu umanjili odusevljene, jedan od retkih bendova koje volim a da sam imao prilike da budem savremenik svih albuma i da ih slusam u full izdanju a ne posle neke pauze ili ponovnog okupljanja.

Link to comment
isti si smorgurao je kaziprs u usta bas svaki put :lolol:meni se naj dopao doloresov drugi stajlinga kako je samo leeepaaa :wub:
A jeste bila lepa, tako joj se faca caklila iz bliza od svetla reflektora i sl da je izgledalo kao da joj je lice od plastike. :D
i da dodam: dreams za kraj, moja zelja je ispunjena na najbolji moguci nacin.
I meni prijalo baš baš. A kako vam se sviđa onaj Doloresov ples, kao pod elektrošokovima? :DA što se Dolores zajebala pa rekla sad jedna sa drugog albuma a sviraju How koja je u suštini sa prvog, pa je gitarista ispravio? :) Inače, Waltzing Back i How mi je baš bio gušt da čujem, nekako mi je prvi album vremenom postao najzanimljiviji, ako ne i najbolji. Setlista:

Link to comment

Ja ih nisam slušao posle drugog albuma. I opet su mi bili dobri. Dolores (najhotija sa crnom dugom kosom, moliću lepo) i publika uspeli da izvuku koncert.E, sad, sve vreme pokušavam da se setim nekog koncerta na kome je ozvučenje bilo lošije (mada je to i do mesta na kome sam stajao), i teško mi ide, čak i kad se setim koncerata u Žici ili u malom klubu Akademije. A šteta, jer Hala sportova, i onako socrealistično bunkerska ipak pruža mogućnost za neki intimniji doživljaj. Nisam razumeo ni reč u pauzama između pesama.Falile mi Empty i I Still Do, ali se ne žalim, stvarno bilo lepo.I mislim da sam video orderku :unsure:

Link to comment

Ja sam posle pola sata mogao da odem sa koncerta i bio bih zadovoljan :D. Sve meni omiljene pesme su odsvirali do tad. I meni zao sto nisu svirali When you're gone. Inace naravno da sam se super proveo sinoc :) .

Link to comment
Nego, Zonbi, kad to čujem, ko da mi neko pušta neki Odličan hrčak bend, ko da biku mašeš crvenim čaršavom, a sinoć mi i to bilo fino.
Publika je najbolje reagovala na nju, valjda zbog toga.Edit: p.s. Imam prva 4 albuma originale, sad gledam, mislio sam da imam prva tri. :) :cool: To je pravi fan, odvajao po 15, 20dem u vreme najgore krize kada je adolescent sa tim mogao da živi 2 meseca! Edited by Glas RazumaN
Link to comment
I meni prijalo baš baš.Setlista:
Ti nemoj da prepisuje setlistu sa kojekavih sajtova - vidi se da nisi bio na koncertu :Dzar ne vidiš da fali "tomorrow"? I eto da te nismo videli na istom, mislili bi da se foliraš da si bio na koncertu.Inače koncert je bio odličan...od same organzacije...Mislim da nisam bio na koncertu koji je počeo ranije! Nema predgrupe nema dramaturgije, pravo na binu i odma hit "Analyse"..preko izbora pesama...Jeste da fale gomile pesama koje nisu svirali, mada oni imaju tri tone hitova, trebalo bi ima barem još 2 sata na bini da bi svi bili zadovoljni(meni pored navedenih "Empty", "I Still Do" falili i "Hollywood", i Pretty").. do ponašanja kako publike tako i benda...Meni mnogo drago što sam bio, mislim da bi "crko" od tuge da nisam bio!
Link to comment
Ti nemoj da prepisuje setlistu sa kojekavih sajtova - vidi se da nisi bio na koncertu :Dzar ne vidiš da fali "tomorrow"? I eto da te nismo videli na istom, mislili bi da se foliraš da si bio na koncertu.Inače koncert je bio odličan...od same organzacije...Mislim da nisam bio na koncertu koji je počeo ranije! Nema predgrupe nema dramaturgije, pravo na binu i odma hit "Analyse"..preko izbora pesama...Jeste da fale gomile pesama koje nisu svirali, mada oni imaju tri tone hitova, trebalo bi ima barem još 2 sata na bini da bi svi bili zadovoljni(meni pored navedenih "Empty", "I Still Do" falili i "Hollywood", i Pretty").. do ponašanja kako publike tako i benda...Meni mnogo drago što sam bio, mislim da bi "crko" od tuge da nisam bio!
Jbg, zagooglao i samo prešao ovlaš pogledom set listu, delovalo mi to - to. Bio si skoro pa tačno ispod mene, ako sam te dobro zapazio, pohvaljujem poznavanje tekstova. :Dp.s. Meni falio i Joe. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...