Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

^ja ne znam kako sada zvuce the cranberries. video sam sada da imaju i novi album iz ove godine. iskreno, mislio sam da taj bend vise ne postoji. inace, kada su se pojavili, bas sam ih slusao.lepo se provedi-te :)

Link to comment
^ja ne znam kako sada zvuce the cranberries. video sam sada da imaju i novi album iz ove godine. iskreno, mislio sam da taj bend vise ne postoji. inace, kada su se pojavili, bas sam ih slusao.lepo se provedi-te :)
Ja sam se sekao kao adolescent pa i kasnije... Poslednji album je stvarno previše njanjav, nadam se da će dominirati prva tri albuma, eventualno 4. Prva tri su mi stvarno remek dela, svaki na svoj način. Ni burry the hatchet nije loš, naprotiv, ali eto, njega vezujem za neki period života koji mi baš nije po volji, pa mi nekako manje znači, ali ima odličnih stvari.
valjda je onaj pl1 najjeftiniji stojeci, a?meni nekako bezvezno da sedim po koncertima.
Meni iskreno nije, više mi je to nekako muzika za dušu, pa kontam i da neću imati problem da presedim i uživam na miru. Možda ću čak na to i da pucam. Od pesama koje bih voleo da čujem, pre svega jedna mi od omiljenih pesama ikada, kada je muzika u pitanju uopšte - Empty. Onda dreams, Joe, Free To Decide, Ridicilouos Thoughts, Promisses i sl...
Link to comment
Od pesama koje bih voleo da čujem, pre svega jedna mi od omiljenih pesama ikada, kada je muzika u pitanju uopšte - Empty. Onda dreams, Joe, Free To Decide, Ridicilouos Thoughts, Promisses i sl...
e, znas da je jedan od razloga sto me je jedan bivsi momak sutnuo taj sto sam vecito pevusila '21', narocito ga je izbezumljivao onaj deo 'toda-a-a-a-a-ay, toda-a-a-a-a-ay' :lolol:
Link to comment
e, znas da je jedan od razloga sto me je jedan bivsi momak sutnuo taj sto sam vecito pevusila '21', narocito ga je izbezumljivao onaj deo 'toda-a-a-a-a-ay, toda-a-a-a-a-ay' :lolol:
Ne znam, ali verujem da ti je on rekao da je to razlog. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...