Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

znaci, vredelo bi dodem u decembru, cenis?ja se sve nesto premisljam, te nacula kako su krs uzivo, te cura koja se na njih sekla bukvalno odlucila da nece ici, nema se ne moze se, mislim da je odvedem pa da joj to bude poklon za naredna 2 rodjendana recimo he hea volela bih da se najezim opet ko onomad devedeset i neke, uh. steta za animal instinct, ta mi je jedna od najboljih.
Cenim. Sjajni su uzivo, nemo se brines, imas uostalom YT da proveris.
Link to comment

tuxedomoon sinoć - standardno religijsko iskustvo.razmišljam se da pokrenem topik na muzici o njima. obzirom na broj i lojalnost fanova, smatram to opravdanim.

Link to comment
tuxedomoon sinoć - standardno religijsko iskustvo.razmišljam se da pokrenem topik na muzici o njima. obzirom na broj i lojalnost fanova, smatram to opravdanim.
jebiga uzasno mi krivo sto nisam mogo da odem. a podrzavam ideju o topicu. eventualno mogu tu da upadnu i zorn i slicni ludaci
Link to comment
+1
Sad vise nijesam siguran da cu otic. U petak su Miki Pirs (i Saht) u Ganu, a ne znam imam li snage za dve noci zaredom. Jos u subotu preko dana slavim rodjendan dijetetu. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ja sam mislio da je on zavrsio sa turnejama, ako ne za sva vremena, ono makar za neko vreme, u Evropi svakako. Jbg, Watersovi koncerti su uvek bili skupi, mada je The Wall spektakl, ima dosta ljudi u produkciji, dosta tehnike.Jebemu, sad moram i to da planiram <_< :P

Edited by Sludge Factory
Link to comment

http://www.youtube.com/watch?v=EIRlruIg8NY17. Novembra tj. sledeće subote u festu...PETER PAN SPEEDROCK Plan i program dešavanja je sledeći: 19h otvaranje ulaza 19:00-19:30h DJ Crash Test Dollie 19:30-20:00h R.O.T.S.(Nl/Srb/USA) 20:15-20:45h S.U.S. 21:00-22:00(max 22:30) PETER PAN SPEEDROCK(Nl)cena karte će od početka prvog benda biti 600 rsd a ima ih i u pretprodaji u pinball wizardu, felixu i festu.Go Satan Go!!!!!!http://www.facebook....06834036099177/

Link to comment
Sad vise nijesam siguran da cu otic. U petak su Miki Pirs (i Saht) u Ganu, a ne znam imam li snage za dve noci zaredom. Jos u subotu preko dana slavim rodjendan dijetetu.
cekaj, neces otici na Oi Polloi da bi gledao Miki Pirs i Saht? :twak::wacko::huh::blink::isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...