Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

shearwater 7.11 u becu, 8.11 u budimpesti, 10.11 u bolonji. sad, znam da 90% ljudi ovde nikad culo za njih, 8% misli da su obicna bulja ali znam da barem 4 forumasa vole da ih slusaju: takeshi, gazza, lancia i ja. bilo bi lepo da ih neko dovede ovog slobodnog 9.11 u beograd. bio sam u aprilu na njihovoj svirci u sloveniji. karta je bila 7 evra, imali su max 100 ljudi u publici, a posle koncerta su spavali u nekom bednom hostelu. drugim recima, kinta im zaista nije preterano vazna. posle svirke sam malo popricao sa basistom i decko im je rekao da ce doslovce svirati gde god ih pozovu, plate im klopu, spavanje i gorivo za kombi.eto prilike da i mi ovde cujemo nesto sto je aktuelno, a nije od ove fele sto bm4bp voli i dovodi.inace, morace se u budimpestu.

Link to comment
Laibach u malom klubu sa odlicnim ozvucenjem pred stotinak ljudi. Odavno nisam uzivo video jebozovnije stvorenje od Mine Spiler.(Rezidenci su bolji)
Ha! Pre tri meseca je bila sa Melodromom u Beogradu... Bio na metar od nje tokom čitavog koncerta. Kanda mi bilo neprijatno i zaista sam se trudio da ne buljim, ali ta pojava, ti pokreti, meki slovenački jezik koji ne razumem, ali koji zvuči tako dobro u njenoj izvedbi...(odgledaj sve, al' se drži početka i kraja; inače, stavljam ovaj snimak pošto ne nađoh nijedan iz Beograda)http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sQBSLmV4Za4
Link to comment
  • 3 weeks later...

BORIS KOVAC - Promocija albuma Fly by02. 10. 2012. - Boris Kovac & La Campanella / Beograd, Ustanova Kulture Palilula (Mitropolita Petra 8) Start: 20.30Ustanova kulturesa B92:Povodom objavljivanja novog albuma grupe Boris Kovač & La Campanella "Fly by..." za izdavačku kuću Multimedia Music, Boris Kovač će u utorak 2. oktobra u 20.30h održati koncert u UK Palilula na kome će predstaviti publici svoje nove radove i neke od ranijih kultnih kompozicija.Sedam godina posle prvog album Borisa Kovača & La Campanella “World after history”, bend predstavlja svoje novo izdanje, na kojem je 11 novih dela čiji kompozitori su Boris Kovač i Miloš Matić I na kome su aktivno učestovali svi članovi grupe, posebno čuveni mladi bubnjar Lav Kovač, Borisov sin, koji je dobio stipendiju u konzervatorijumu u Groningenu (Holandija).Album nastavlija poetsko putovanje koji je počelo sa legendarnim albumom “The Last Balkan Tango”, koji je prestižni world music magazin “Songlines” izabrao za jedan od 50 najboljih world music albuma ikada.Ovo je drugi beogradski koncert ove godine za Kovača, koji je već predstavio, na otvaranju ovogodišnjeg Ring Ring festivala novi kvartet posvećen improvizovanoj muzici “Ultima Armonia”.Ulaznice za koncert u UK Palilula, u Mitropolita Petra 8 (Scena Stamenković), prodavaće se po ceni od 500 RSD (parter) i 400 RSD (balkon).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre 2 nedelje sam, tako da kazem, nadoknadjivao detinjstvo na The Crenberries u Londonu. Odlicni su bili, puni energije, Dolores kao i uvek raspevana. Mozda da su malo vise svirali the best of stvari, ipak bez animal instinct i ode to my family nije kompletan dozivljaj.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Pre 2 nedelje sam, tako da kazem, nadoknadjivao detinjstvo na The Crenberries u Londonu. Odlicni su bili, puni energije, Dolores kao i uvek raspevana. Mozda da su malo vise svirali the best of stvari, ipak bez animal instinct i ode to my family nije kompletan dozivljaj.
znaci, vredelo bi dodem u decembru, cenis?ja se sve nesto premisljam, te nacula kako su krs uzivo, te cura koja se na njih sekla bukvalno odlucila da nece ici, nema se ne moze se, mislim da je odvedem pa da joj to bude poklon za naredna 2 rodjendana recimo he hea volela bih da se najezim opet ko onomad devedeset i neke, uh. steta za animal instinct, ta mi je jedna od najboljih.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...