Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ajd ti si ozbiljan covek, sta tu valja
Jesam, ozbiljan... ali volim i ja kad prskaju petarde. Ovo ti je ta vrsta koncertne uzivancije. It's very visceral, kako god se to kaze srpski. Idi i vidi. Svidelo se cak i mojoj gospodji, premda mislim da je bila jedino zemsko u celoj koncertnoj sali. :lolol:NB. Ako vas ne mrzi da se gurate, mozda bude koristi od probijanja u prvi red. U Melburnu je gos'n Vai na kraju koncerta 'ladno skinuo svoj Ibanez Jem i poklonio ga onom ko je imao najduze ruke iz prvog reda. :cry:
Link to comment
Hvala, promaklo mi to! :)Vidim na linku da se karte prodaju od 15. avgusta. Kolko ta sala prima ljudi uopste? Ne sme se zakasniti!
Ako ne budes prvi u redu, tesko. Luba resila da otkupi sve. Privatan koncert za nju.
Link to comment
Ako ne budes prvi u redu, tesko. Luba resila da otkupi sve. Privatan koncert za nju.
možda početak prodaje karata bude malo posle 15. avgusta... Amerikana prima 800 ljudi.
Znaci mora se spremiti naoruzanje, nema druge! Super, skoro pa klupska svirka, bas lepo :)
Link to comment

arr.gif popboks arr.gif Vesti | 10:01 | 16.08.2012. Mark Lanegan Band u Beogradu 21. novembraPoznati američki muzičar, pevač kultnog benda Screaming Trees, Mark Lanegan, nastupiće sa svojim bendom 21. novembra u sali Amerikana Doma omladine Beograda. Lanegan je objavio 7 solo albuma i tri albuma sa bivšom članicom Belle & Sebastian Isobel Campbell, bio je pevač na dva albuma dua Soulsavers, sa Gregom Dullijem (The Afghan Whigs, Twilight Singers) je imao projekat The Gutter Twins, bio član Queens of The Stone Age i Twillight Singers. Tokom solo karijere je sarađivao sa velikim brojem bendova i muzičara: The Walkabouts, Mike Watt, Masters Of Reality, Martina Topley-Bird, Mondo Generator, Mellisa Auf der Maur, UNKLE, Bomb The Bass...Mark Lanegan je poslednji album sa svojim bendom Blues Funeral objavio u februaru ove godine, a koncert u Beogradu je u sklopu drugog dela evropskog dela turneje na kojoj promoviše ovo izdanje.Ulaznice za nastup Mark Lanegan Banda se mogu kupiti već od danas (16. avgust) po pretprodajnoj ceni od 1.800 dinara preko Popboksa klikom na link ispod vesti ili na svim prodajnim mestima Eventima, kafeu Šikarica (Skadarska 22) i u prodavnici ploča Pinball Wizard Records (TC Eurocentar, Makedonska 30).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...