Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

a ja mislim da seres za sve pare. da je u pitanju andre williams, donedavno r.l. burnside ili neko slican iz obozavane branse, palo bi klanjanje, ovako kad se pomenu laurie anderson (sveze secanje na tvog batu) i ina nepoklapanja u muzici, onda je jebeni MILF. izem ti duhovitost.
edit: a ovo je lancia. ja isprva pomislih indy :unsure:
Link to comment
otkad ja volim te face?!?!?!sarkazam je zato sto ce na koncert doci dosta ljudi samo zbog SY, a ovo, pretpostavljam, nece imati nikakve veze sa time. da dodje samo Ikue Mori doslo bi troje ljudi, ovako bice puno. kao kad je bio Patton sa Zu.
otkad je tebi kao muzicaru (pre svega) bitan broj ljudi koji ce doci na koncert, ako se vec godinama u najmanju ruku prepotentno drzis svog muzickog ukusa?¿ ne mesaj sarkazam i los smisao za humor sa visine. uzmi procesljaj svoju kolekciju ploca i podeli je sa brojem ljudi koji ce doci ili koji je ikad bio na njihovom koncertu i dobices definiciju sarkazma. da ne bude zabune - uglavnom imamo isti muzicki ukus.
edit: a ovo je lancia. ja isprva pomislih indy :unsure:
a sta je bilo pre edita?¿ pusi kitu, siso jedna....ili samo hoces da kazes da kenjam i izmisljam?
Link to comment
a sta je bilo pre edita?¿ pusi kitu, siso jedna....ili samo hoces da kazes da kenjam i izmisljam?
:isuse: nije bilo ništa. post nije uopšte editovan - zezam se bre. mislio sam da je očito.
Link to comment
:isuse: nije bilo ništa. post nije uopšte editovan - zezam se bre. mislio sam da je očito.
xaxa, znam bre. pitam, sta ustvari mislis a ne da se vadis na poredjenje sa Indijem.
Link to comment
xaxa, znam bre. pitam, sta ustvari mislis a ne da se vadis na poredjenje sa Indijem.
šta mislim o čemu?
Link to comment
o karfiolu. nema veze, uzivaj.
sve najbolje o karfiolu.ma ne znam na šta se od ove tri stavke pitanje odnosi: k. gordon, l. anderson ili kirićevo podjebavanje.
Link to comment
ma ne znam na šta se od ove tri stavke pitanje odnosi: k. gordon, l. anderson ili kirićevo podjebavanje.
eh, kakva sputanost. imas vec Indija ko sagovornika i punu slobodu da pises o cemu god hoces, sta ces vise¿
Link to comment
eh, kakva sputanost. imas vec Indija ko sagovornika i punu slobodu da pises o cemu god hoces, sta ces vise¿
koji ti je krivi ozbiljno?
Link to comment
koji ti je krivi ozbiljno?
kome se obracas?¿ meni ili Indiju?ako imas nesto da kazes, reci. nemoj da me setas u krug, te ne znam, te sta, te o cemu...
Link to comment
kome se obracas?¿ meni ili Indiju?ako imas nesto da kazes, reci. nemoj da me setas u krug, te ne znam, te sta, te o cemu...
tebi. ne sme čovek ni da se našali ovde kad neki ustanu na levu :huh:
Link to comment
lancia, nemoj da trpis ovo ugnjetavanje i vrati se u sklou :P
mogu misliti koliko sam tamo dobrodosao. zezaj zezaj.a Rdjavi ce sledecu flajku da dobije u vugla -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...