Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

kome da sviraju? tebi i još par desetina njih...
kakano je bas. em leto i odmori, em oni (najhardk)orniji fanovi sigurno nisu propustili priliku da ih vec slusaju u madjarskoj ili 1. put u kroaciji (mozda bi i ponovo, ko zna), em nema letnjeg festivala koji bi mogao da nedestinirano-ravnomerno pokrije troskove no matter the outcome broja dusa koje bi svrnule na gigu (a znam da bi bio dobar odziv samo da se postavi na yumetalu (+last fm-u i jos nekim forumima)..ako to cudo jos uvek sljaka zlol). bas je grdan poso promotera, najbolje bi bilo kada bi svaka buranija koja oce da vidi omiljenog muzicara donirala iz kasice prasice u fond za "devojku koja voli da hejta zivot slusajuci swanse" da ne padne sav malerozni teret na organizatora koji je osudjen da amortizuje budzet iz nepostojeceg steka. djavolja rabota... Edited by palfoot
Link to comment

Ko se nadje na primorju sledece nedelje moze svratiti u Kotor, na SeaRock:27. jul (petak)Fantodrom ( Crna Gora )Salongorkesteret ( Norveska )Goribor ( Srbija )28. jul (subota)Comaneci ( Italija )Chris Eckman & The Frictions ( USA/Slovenija )Ulaz slobodan.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
kakano je bas. em leto i odmori, em oni (najhardk)orniji fanovi sigurno nisu propustili priliku da ih vec slusaju u madjarskoj ili 1. put u kroaciji (mozda bi i ponovo, ko zna), em nema letnjeg festivala koji bi mogao da nedestinirano-ravnomerno pokrije troskove no matter the outcome broja dusa koje bi svrnule na gigu (a znam da bi bio dobar odziv samo da se postavi na yumetalu (+last fm-u i jos nekim forumima)..ako to cudo jos uvek sljaka zlol). bas je grdan poso promotera, najbolje bi bilo kada bi svaka buranija koja oce da vidi omiljenog muzicara donirala iz kasice prasice u fond za "devojku koja voli da hejta zivot slusajuci swanse" da ne padne sav malerozni teret na organizatora koji je osudjen da amortizuje budzet iz nepostojeceg steka. djavolja rabota...
pa da. jebešga, ja to odgled'o '87. (ako ne grešim davno bilo) u skc-u. 2 bubnjara i jarboe bila. gira nije izigravao casha, bilo oko 200 ljudi u velikoj sali, kad su zagrmeli ostade nas 20-ak. svi novinari koji su potom naplatili svoje šlajfne debelo posle 20 sekundi otišli na šank i drmali pivo (po običaju). dragan k. u to vreme eskobar u pokušaju (sadio vutru i valjao bg muzikantima od bajage do gileta), a zaposlen na nekoj živinarskoj farmi u povratku nekim jutarnjim vozom izjavio je: ":pljuc-pljuc: svansi su tako bolesni da ću sutra podavim pilići, masakr ima da bude". bolesni u njegovom rečniku značilo je vraški dobri. da, odvalili su i to mi je jedan od najboljih koncerata iz 80-tih.kad su pre neku godinu bili u zg-u htedoh da napravim nešto i zamalo da uspe. međutim, baš dan pre ili posle zagreba (koji sam nišanio) bio je day off i nije bilo šanasa. sad to da na festivalu gledam bend koji volim ili sam voleo nekada i trpim ove što se lože na new order, rem, madonu i svi na pod bio bi čist mazohizam + jebeš festivalske svirke gde se bend ne oznoji, a svira 40% kraći set nego u klubu.
Link to comment
":pljuc-pljuc: svansi su tako bolesni da ću sutra podavim pilići, masakr ima da bude".
80's swans. :wub: zavidim! i podrzavam 2+ 1/2h spektakole od sviraka, a ne stisnjenu konzervu od sardina medj raspusnom obnevidelom mladezi...
Link to comment
26. julDom omladine Beograda, Velika sala21.30 Kim Gordon and Ikue Mori
treba mi informacija vise, ako neko zna za sigurno, jer sam dobijla razlicite odgovore - da li ce biti dozvoljeno unosenje fotoaparata?
Link to comment
treba mi informacija vise, ako neko zna za sigurno, jer sam dobijla razlicite odgovore - da li ce biti dozvoljeno unosenje fotoaparata?
ti bi da slikas dve starije zene?
Link to comment
ti bi da slikas dve starije zene?
mozda i bih. frendica talijanka novinar ide na cert, vucara aparat svugde a i objavljuje fotke, pa me pitala
Link to comment
a, ja mislio za neki MILF Rock Stars and Experimental Jet Set website...
a ja mislim da seres za sve pare. da je u pitanju andre williams, donedavno r.l. burnside ili neko slican iz obozavane branse, palo bi klanjanje, ovako kad se pomenu laurie anderson (sveze secanje na tvog batu) i ina nepoklapanja u muzici, onda je jebeni MILF. izem ti duhovitost.
Link to comment

otkad ja volim te face?!?!?!sarkazam je zato sto ce na koncert doci dosta ljudi samo zbog SY, a ovo, pretpostavljam, nece imati nikakve veze sa time. da dodje samo Ikue Mori doslo bi troje ljudi, ovako bice puno. kao kad je bio Patton sa Zu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...