Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ne znam što se takvi prema plejboju, sećam se kako sam se probijao kroz krdo tinejdžerki da uzmem autogram od Romana na koricama abonentske. Čovek me pogledao u fazonu wtf, nije za mene ne brini.

Link to comment

bogami kad sam ih jedini put gledala na brzim bendovima srbije pre jedno 20 godina, nisu tu bile samo tinejdzerke, bilo i milfica. jedino mi bio kul bubnjar, ali posle vise nije bio kul.mada su mi super plejboj-kejkej avanture muzicke, onako, neprijatelju da stavis da mu telefon tako zvoni.ali moloko tribute bend? brate.

Edited by luba
Link to comment
bogami kad sam ih jedini put gledala na brzim bendovima srbije pre jedno 20 godina, nisu tu bile samo tinejdzerke, bilo i milfica. jedino mi bio kul bubnjar, ali posle vise nije bio kul.mada su mi super plejboj-kejkej avanture muzicke, onako, neprijatelju da stavis da mu telefon tako zvoni.ali moloko tribute bend? brate.
miško?
Link to comment
aj crvena jabuka, plavi orkestar i valentino al plejboj :lolol:
aj crvena jabuka, plavi orkestar, valentino i plejboj al vampiri :lolol:
Link to comment
miško?
Na brzim bendovima je svirao Mishko, najbolji bubnjar (izvini Ashiche). Nisu Mishka Plejboji za dz predstavljali kao ritam ovoga grada. Da su se raspali posle onog singla Zajedno sve bi bilo drugacije. Ovako ... Plejboj reunion .... mLogo sam skeptican.Mene interesuje zasto joj posle nije bio cool.
Link to comment

ako je Misko (naravno da je bolji bubnjar, on je zapravo bubnjar, ja sam to onako hobisticki radio) u pitanju, kapiram zasto ali nije prica za forum.

Link to comment
Da su se raspali posle onog singla Zajedno sve bi bilo drugacije.
bio bi vam jasan smisao njihovog postojanja, za razliku od goriborovog?
Link to comment
bio bi vam jasan smisao njihovog postojanja, za razliku od goriborovog?
recimo ... ako bi se poklopio stepen moje retardiranosti sa kolicinom foliranja i bezidejnosti u njihovom radu posle tog singla ... a goritvor je vecita inspiracija ... ima vec dosta godina kako sam na forumu postavio pitanje da mi se objasni sta je to lepo u njihovom radu i jos se niko nije oglasio.nego, nema lube da objasni odakle su se pojavile negativne emocije vezane za miska ... mislim ashiche da razlog nije bila psihoaktivnost.
Link to comment

Sutra kod Zupanje DRI, Vitamin X i Last Hope, za dz. Mislim da cu pre otici tamo nego na Eksit.A veceras u Festu Vitamin X.

Link to comment
Sutra kod Zupanje DRI, Vitamin X i Last Hope, za dz. Mislim da cu pre otici tamo nego na Eksit.A veceras u Festu Vitamin X.
volim kad tako trezveno razmisljas. sta je kog kurca zupanja?
Link to comment

Znaci Bajram dolazi. Yes! Reakciji rezervisi prvih pet redova :)

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...