Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Palfootovo dvorište nismo pohodili. Je l' bio na ulazu "you must be this hip to enter" grafikon?
bas nekako suprotno, ljudi kao da nisu bas sasvim bili svesni gde su dosli, inditronicna bagra je verojatno ostala da se opija u kc gradu, "nasem moru" il negde na dokovima :P pevacica bitipatibija je prekrasna kad ima etericni zamah, i najbolje su zvucali kao bend nocaske (prijali su i razvuceni pasazi u kojima nema nekih velikih melodijskih i motoritmickih promena). bas su od filigranskog secerlemera.high places su bili dosta izmoreni od turneje (valjda im je ovo bila poslednja stanica, pa su cak i na kraju apelovali da se ubaci koja kinta na cedeje) i nisu svirali nijednu od njiovih pesama koja mi je iole hiticna, sve je tako nekako bilo kao jedan veliki alijenirani chill koji su ponavljali do kraja, onako ledunjavo i za zaista drvendekastom publikom od koje bi svako poludeo (relja i drugari su se kao nesto trudili da u prvim redovima malo "lobiraju")chad valley je napravio super, mesi trashy atmosferu (oni sto su bili u kc gradu prosle godine na koncertu mi rekli da je sada "zajebaniji igrac" :D ),hajde da pustamo muziku za sinti dorkove i malo otpevamo i neobjavljenu roxette pesmu. bili su hitici i publika je bila relativno entuzijasticna *kunem se da sam mogao prebrojati na prste one koji su sklopili oci i njihali se u ritmu talasa, usecerenih hukova i retro pastisa.falila je jedino doris bizetic (with tiesto) da zatvori mikser kako valja! Edited by palfoot
Link to comment

Majke bez bisa prekinule u neka doba, (poslije cca. 2 sata, oko ponoći) jer je u jednom momentu nestalo vazduha u velikoj sali SKC-a, Bare kasnije objasnio da umalo nije umro na bini, što je bilo više nego moguće. Jebem ga pametna ko je odredio tamo da bude svirka. :isuse: Ali ovo što smo čuli je bilo odlično, uglavnom sam čuo sve stvari koje sam želio da čujem, odlično je prženje bilo.

Link to comment

"U okviru Belefa 2012 - Festival festivala, tokom tri vikendа, od 6. do 22. jula, nа prostoru Beogrаdske tvrđаve, u rovu iza Vojnog muzeja, biće održan niz programa pod nazivom Belef na Kališu, u produkciji Beogradske kulturne mreže.U okviru muzičkog programa posetioce očekuju DJ nastupi i koncerti Dejana Cukića, Negativa, Sergeja Trifunovića, sevdahBaby, Flamingosa, Nevernih beba, a održaće se i Veče talenata, u okviru kojeg će nastupiti učesnici takmičenja Ja imam talenat i Operacija trijumf." :mellow::lol:

Link to comment
"U okviru Belefa 2012 - Festival festivala, tokom tri vikendа, od 6. do 22. jula, nа prostoru Beogrаdske tvrđаve, u rovu iza Vojnog muzeja, biće održan niz programa pod nazivom Belef na Kališu, u produkciji Beogradske kulturne mreže.U okviru muzičkog programa posetioce očekuju DJ nastupi i koncerti Dejana Cukića, Negativa, Sergeja Trifunovića, sevdahBaby, Flamingosa, Nevernih beba, a održaće se i Veče talenata, u okviru kojeg će nastupiti učesnici takmičenja Ja imam talenat i Operacija trijumf." :mellow::lol:
:rolf:
gospode boze. a prosle godine Singing Loins svirali, i ko sve ne.
a tek onih godina kada je Kerleta bio direktor muzičkog programa :mellow: tuga...
Link to comment
"U okviru Belefa 2012 - Festival festivala, tokom tri vikendа, od 6. do 22. jula, nа prostoru Beogrаdske tvrđаve, u rovu iza Vojnog muzeja, biće održan niz programa pod nazivom Belef na Kališu, u produkciji Beogradske kulturne mreže.U okviru muzičkog programa posetioce očekuju DJ nastupi i koncerti Dejana Cukića, Negativa, Sergeja Trifunovića, sevdahBaby, Flamingosa, Nevernih beba, a održaće se i Veče talenata, u okviru kojeg će nastupiti učesnici takmičenja Ja imam talenat i Operacija trijumf." :mellow::lol:
:blink: gde se dedoše Baba Zule i kojekakvi Mulatuovi :isuse:
Link to comment

pa ovo je bolje, to narod voli...steta, bas sam se nadao da ce zadrzati proslogodisnju filozofiju. sve kod nas mora da se zagovna.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Oduvijek sam tvrdio da prevelika alternativa dovodi do trijunfa ovih drugih.Eto, ja shvatio da bi pre na pusto ostrvo nosio Ceca* bjest of nego bilo sta od Nove Srpske Scene.*stvarno nikad nisam posluso ko svet, znam samo ove najpoznatije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...