Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ne umem da pisem recenzije, ali ono sinoc je bila simfonija za moje usi. ma, za sva cula. nisam ih gledala 2003. u beogradu pa sam bila prijatno iznenadjena kako uzivo sve to zvuci mnogo mocnije. odlican ovogodisnji album, sjajan cert, meni srce puno. jedino mi zal osta za neodsvirane another night in i can we start again, tacno bih orgazam dozivela.

Link to comment
jel bio neko na tindersticksima u nsadu?ako jeste, ajd mali izvestaj za uboge prestonicane.
ima arte snimak celog koncerta, sa ovogodisnje turneje.kada sam gledao pre dva meseca delovalo mi je prilicno dosadno, nije mi se ni islo na koncert.sada mi zvuci odlicno, kada je koncert prosao. prokleta glava. biggrin.gif
Link to comment
ne umem da pisem recenzije, ali ono sinoc je bila simfonija za moje usi. ma, za sva cula. nisam ih gledala 2003. u beogradu pa sam bila prijatno iznenadjena kako uzivo sve to zvuci mnogo mocnije. odlican ovogodisnji album, sjajan cert, meni srce puno. jedino mi zal osta za neodsvirane another night in i can we start again, tacno bih orgazam dozivela.
hvala ti, kroz zube mrmljam.i ovo mi je dosta da se kaznim bicevanjem.
ima arte snimak celog koncerta, sa ovogodisnje turneje.kada sam gledao pre dva meseca delovalo mi je prilicno dosadno, nije mi se ni islo na koncert.sada mi zvuci odlicno, kada je koncert prosao. prokleta glava. biggrin.gif
ja zaboravila, moron, tek se u ponedeljak setila, al onda bilo kasno.a tri meseca mislim o tome, cak mislila i u zagreb da idem. meni tinderstiksi ko da gledam sinatru.bice valjda jesenje turneje.
Link to comment

"KC Grad će još jednom biti domaćin zanimljivoj koncertnoj rock/psychedelic/stoner/sludge manifesticiji, pod imenom "Stone Cold Spell of Doom", koja će se održati u nedelju 20-og maja, 2012. Ovoga puta, pomenute večeri će nastupiti gosti iz Hrvatske, bendovi SEVEN THAT SPELLS i STONEBRIDE, kao i beogradski IN FROM THE COLD. Bend SEVEN THAT SPELLS je u svojoj, sada već desetogodišnjoj karijeri i bezbroj koncerata širom sveta, već imao prilike da nastupi u Beogradu, tako da je domaća publika već dobro upoznata sa njihovim furioznim psychedelic/trance/stoner/rock zvukom. STONEBRIDE sa druge strane, po prvi put će predstaviti beogradskoj publici svoju verziju tradicionalnog stoner-rock/doom stila. Posle 3 oficijalna izdanja i par evropskih turneja, STONEBRIDE su postali jedno od vodećih imena "stoner/doom/sludge" scene u Evropi i šire. IN FROM THE COLD je beogradski bend, sastavljen od prilično iskusnih muzičara, koji već više od jedne decenije dejstvuju po eminentnim metal/rock/punk bendovima domaće scene. U protekle dve godine svoj blues/metal/punk su na bini podelili sa bedovima tipa : Cathedral, The Ocean, Karma To Burn...itdKoncert počinje u 21.30h. Karte će se od 7-og maja prodavati u predprodaji po ceni od 400din u Felix Shop-u i KC Gradu."Ovo je 1 razaranje u najavi!! Ko je bio na Crippled black phoenix-ovo mu dodje kao super nastavak te price. Ovi iz Grada nisu bas bili precizni kod opisa, pa se moze pomisliti da je u najavi neki HM spektakl. Jok. 7thatpells sviraju neki psihodelicni kraut-post rock i razbijaju uzivo. Bili vec u Bgd, imao finu usobolju par dana posle koncerta :) Najvece "zvezde" bi ipak trebali da budu Stoebride-ovi momci su vec "brand" i u svetskim stoner rock okvirima. Budite spremni na izuzetno dugu i glasnu svirku...

Link to comment

Kantri-rok bend THE LVC'S predvođen rok novinarom Aleksandrom Žikicem nastupice u utorak 22. maja u [panic room] žici, Kraljevića Marka 5. To ce biti njihov prvi, a možda i poslednji ovogodišnji beogradski nastup The LVC'S, koje čine M. Ilić (bubnjevi), B. Stojić (bas, vokal), M. Dabić (gitara, vokal), D.Krstić (gitara), G. Fodor (usna harnonika, vokal) i A. Zikić (gitara, bendzo, vokal) predstaviće kompletan materijal sa svog prvog albuma "Lights Out At Never".Ulaz je od 20h, planiraju se dva bloka od čega je prvi autorski, dok u drugom bloku band će posvetiti autorima koji su uticali na njih. Očekuje se oko tri sata svirke, pošto je sutradan radni dan dođite na vreme. Sve kreće mnogo ranije!http://www.facebook.com/events/236074599829923/?context=create

Link to comment

Dom omladine Beograd

Splitski reperi Dječaci, regionalno poznati po hitovima "Dalmacija", "Lovrinac" i "Narodna", održaće 9. juna koncert u Domu omladine Beograda, gde će promovisati aktuelni CD album "Istina". "Prvi put smo nastupali u Beogradu 2007. godine kad smo napunili i rasturili klub 'Ana 4 Pištolja' skupa sa Bauk Squadom i Arhitektima. To je bilo tada, ovo je sada, bolesni smo i vraćamo se jači i bolji", poručuju Dječaci. Ulaznica za beogradski koncert Dječaka u DOB-u košta samo 700 dinara koje se od danas mogu naći na blagajni Doma omladine, kao preko mreže Eventim i Card service.
Link to comment
Kantri-rok bend THE LVC'S predvođen rok novinarom Aleksandrom Žikicem nastupice u utorak 22. maja u [panic room] žici, Kraljevića Marka 5. To ce biti njihov prvi, a možda i poslednji ovogodišnji beogradski nastup The LVC'S, koje čine M. Ilić (bubnjevi), B. Stojić (bas, vokal), M. Dabić (gitara, vokal), D.Krstić (gitara), G. Fodor (usna harnonika, vokal) i A. Zikić (gitara, bendzo, vokal) predstaviće kompletan materijal sa svog prvog albuma "Lights Out At Never".Ulaz je od 20h, planiraju se dva bloka od čega je prvi autorski, dok u drugom bloku band će posvetiti autorima koji su uticali na njih. Očekuje se oko tri sata svirke, pošto je sutradan radni dan dođite na vreme. Sve kreće mnogo ranije!http://www.facebook.com/events/236074599829923/?context=create
je l' imaju ti The Lvc's neki majspejs/kakav sajt/jutjub snimak gde moze da se oslusne kako i na sta zvuce (ili da se slepo povedem za kantri-rok odrednicom pa sta bude :) )?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...