Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

bog je jedan i večeras sam ga opet video na trgu slobode.Laibach.gif

09.06.2012 – IQ Music 2012, Arena Belgrade, RSWe Come in Peace is a Laibach concert show, supporting and promoting the science fiction dark comedy, film „Iron Sky”, for which Laibach has composed the soundtrack. The group is performing selected songs from it live, along with some preview songs from their two forthcoming albums (Reproduction Prohibited and Laibach Revisited) as well as a set of classic Laibach songs spanning from the early 80’s till today.
Link to comment
Izvinjvam se što se vraćam sa off-a na temu, ali oduševilo me što James vraća prišivače back in style. Prišivači :wub: Mada sam prepoznao samo Misfitse i the Spasms. Ako neko ima bolju fotku, ili je možda provalio na koncertu, neka javi. Hvala.Takođe mislim da bi bio lep metal archeology momenat ako bismo mogli da pričamo o svojim omiljenim prišivačima, kad smo ih kupili, na šta smo ih prišivali, i tako... Možda čak i da menjamo dupliće.
onaj gore levo prisivac sto lici na JSO vuka je TANK "filth hounds of hades", a pored njega TROUBLE, taj tvoj "the spasms" mi vise deluje kao TRESPASSsto se tice prisivaca, kao mali sam na teksas jashi furao na ledjima Metallica "master of puppets", na levom ramenu mali Iron Maiden "piece of mind" a na desnom ramenu americku zastavu jer u Bezistanu vise nije bilo britanskihposle, kao panx, od prisivaca sam imao St James Infirmary, 7 seconds, assuck, social distortion, 4skins, septic death, urbn DK, raznorazne straight edge prisivke, wolfbrigade, zero boys, etc etc...inace, u panku, hardkoru, krastu, kao i raznim metalima svih pravaca, prisivarenje nikada nije izaslo iz mode, a teksas prsluci sa gomilom prisivaka u poslednje vreme dozivljavaju sve veci bum.
Link to comment
inace, u panku, hardkoru, krastu, kao i raznim metalima svih pravaca, prisivarenje nikada nije izaslo iz mode, a teksas prsluci sa gomilom prisivaka u poslednje vreme dozivljavaju sve veci bum.
Takođe i na stadionima bundeslige i cvajte.
Link to comment

Najvise cenim angazovane prisivace. Omiljeni: Paznja, radio laze! i To sto ribe ne vriste, ne znaci da pecanje nije ubistvo.Uvek sam voleo fensi, embroidered patchove najvise: Bad Religion, Damned, Cock Sparrer, Derkovbois (neki madjari a super patch), Dropkick Murphys, Revelation Records, Mod target, Screeching Weasel i (skromno) Red Unionmada, crustpunk mora biti belo na crnom, losa sitostampa! Izdvajam: Extinction of Mankind, Mob47, Anti-cimex, Profane Existence, Doom, Police Bastard, Hellkrusher

Link to comment
onaj gore levo prisivac sto lici na JSO vuka je TANK "filth hounds of hades", a pored njega TROUBLE, taj tvoj "the spasms" mi vise deluje kao TRESPASS
:Hail::Hail: :Hail: Ja sam na torbi imao prišivače Iron Maiden - "The Trooper" i Kreator - "Coma of Souls", na jednoj jakni Union Jack :bee:, a na drugoj Saxon - "Wheels of Steel" (ali kvalitetniji od ovog, sa plastičnim printom). Sećam se da me poprilično grizla savest zbog Kreatora, jer ih u stvari nikad nisam ozbiljno slušao, pa sam samom sebi izgledao malo pozerski. Pre par godina, moj prilično mlađi brat je nabacio pričivač Morbid Angel - a za razliku od mene, uopšte ih nije nešto slušao. To me je poprilično iznerviralo, ali se onda setih incidenta sa Kreatorom, pa shvatih da svako vreme nosi svoje breme (pozerstva).
inace, u panku, hardkoru, krastu, kao i raznim metalima svih pravaca, prisivarenje nikada nije izaslo iz mode, a teksas prsluci sa gomilom prisivaka u poslednje vreme dozivljavaju sve veci bum.
U Južnoj Americi ih prišivaju i na farmerke. Edited by Syme
Link to comment
:Hail::Hail: :Hail: Ja sam na torbi imao prišivače Iron Maiden - "The Trooper" i Kreator - "Coma of Souls", na jednoj jakni Union Jack :bee:, a na drugoj Saxon - "Wheels of Steel" (ali kvalitetniji od ovog, sa plastičnim printom). Sećam se da me poprilično grizla savest zbog Kreatora, jer ih u stvari nikad nisam ozbiljno slušao, pa sam samom sebi izgledao malo pozerski. Pre par godina, moj prilično mlađi brat je nabacio pričivač Morbid Angel - a za razliku od mene, uopšte ih nije nešto slušao. To me je poprilično iznerviralo, ali se onda setih incidenta sa Kreatorom, pa shvatih da svako vreme nosi svoje breme (pozerstva).U Južnoj Americi ih prišivaju i na farmerke.
to ti je u panku a posebno u crust punku ne redovna stvar, nego stvar koja se podrazumeva. check it out yo
Link to comment

Prvo izdanje indoor festivala Glory Dayz održat će se 28. i 29. septembra na zagrebačkom VelesajmuLINEUP: Saint Etienne, Peter Hook, Spiritualized :Hail: , Cults, Josh T. Pearson :Hail: , Kitty, Daisy & Lewis + Svadbaš, Darkwood Dub, Intruder, Kimiko...Cijene ulaznica:Samo prvih 300 ulaznica: 200 kunaDo 1. srpnja: 240 kunaOd 1. srpnja do 1. rujna: 270 kunaOd 1. rujna do 27. rujna: 290 kunaViše ovdeglorydayzlogo.gif

Edited by alamo
Link to comment

U subotu ce u Zikinoj sarenici nastupiti grupa Brkovi, gde ce promovisati svoj koncert, koji ce se odrzati iste veceri u Bozidarcu.Brkovi u Zikinoj sarenici (kako je propao r'n'r), jos uvek ne verujem. :rolf:

Link to comment
bog je jedan i večeras sam ga opet video na trgu slobode.Laibach.gif
Pričaj malko kako je bilo na Trgu... Je l' bila i Minica? Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
Hvala na ovoj lijepoj informaciji. Nego, pričaj malo kako je bilo na Trgu... Je l' bila i Minica?
1st things 1st:lepo skockana. crne čarape i čizmice, smb suknjica, crna košuljica, crna kravata, crna titovka s "v". i lepo je mrdala kukove.druge lepote:+ svaka čast geniju koji se setio da na dan pobede pred katoličku portu konceptualno smesti lajbah iza kog na bimu, već u trećoj pesmi strobuje pet minuta eksplicitnog dominatrix felatiranja trometarske kurčine, pola sata hipertrejlera za "iron sky" s kog kukače sevaju svake dve sekunde, a masa im zdušno aplaudira; vrhunski tajming i vreme + uprkos tome, nije bilo tupavog zighajlovanja + zvuk bio lepo ujednačen, na početku+ zenit koncerta - across the universe, mekšem srcu bi suze krenule+ bilo baš puno omladinaca i omladinki i skoro ništa seljačenjaminusi: - najslabija od pet svirki koje sam gledao, ocena 4-- čitavom bendu fali drajva i gruva, oseti se zamor. ko je bio, neka uporedi anemičnu alle gegen alle s vremenom kad su penisi pucali po šavovima od
- i inače jako nedostaju bas i gitara - ozvuka generalno slaba- na pola koncerta se nešto skurcalo, čuli smo samo binska pojačala i to se jedva izgladilo do kraja koncerta, s tim da su klavijature i mina ostali nesrazmerno tiši - raspored pesama- aranžmani starih pesama doterani, ali i dalje poprilično nedensabilni, suviše dugi, spori i teški- s volka nisu svirali ništa, ne računam dub verziju amerike za vreme dok kru namešta stejdžali otiđite i pogledajte, luksuz je propustiti ih.http://www.youtube.com/watch?v=YLZGn8rwQ-U Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...