Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ne znam cemu cudjenje, DSS je valjda jedina stranka ciji vrh ima kulturna interesovanja koja dopiru dalje od premijera snobovskih predstava, koncerata Ane Bekute i gostovanja Stinga.
Nije li Maršićanin onomad pričao da sluša gothic metal?Naravno, valja se suočiti sa strašnom istinom da bi Hetfild, da živi u Srbiji verovatno glasao za Velju Ilića :)
Link to comment
Nije li Maršićanin onomad pričao da sluša gothic metal?
ne, nego da njegov sin to sluša u sobi, pa onda sticajem prilika i on mora da sluša pesme o plamenom žvrnju za hrišćanske bebe...
Link to comment
ne, nego da njegov sin to sluša u sobi, pa onda sticajem prilika i on mora da sluša pesme o plamenom žvrnju za hrišćanske bebe...
Jeste! Ali mislim da je implicirao da i njemu to paše...Ali Nikolić je definitivno još onih dana pričao da gotivi Metaliku. (Nema šanse da nađem te intervjue, ali se dobro sećam da sam ih sluša, 94-95, roughly)
Link to comment
ne znam cemu cudjenje, DSS je valjda jedina stranka ciji vrh ima kulturna interesovanja koja dopiru dalje od premijera snobovskih predstava, koncerata Ane Bekute i gostovanja Stinga.
Istina. Poznat je odavno Aligrudićev pankerluk, tu je i moj drugar sa JNA Željko Tomić, poslanik iz NS, koji je takođe bio ljut panker kao maljidec u NS (pesma Ateist Repa Tomi Gan je o njemu), malog Borka koji im je bio potpredsednik stranke a sad kandidat za gradonačelnika NS sam nekoliko puta sreo na menjažama ska diskova i još nekolicinu živopisnih likova za koje ne možeš nikako da ukapiraš otkud oni u DSS priči 2012.
Link to comment

ja kada pricam da je podmladak DSS-a pravio fenomenalne zurke sredinom devedesetih, svi me gledaju belo :lol: najnormalnije, opustene zurke sa dosta cirke, OK muzikom i bez pretencioznosti.bizarno.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Istina. Poznat je odavno Aligrudićev pankerluk, tu je i moj drugar sa JNA Željko Tomić, poslanik iz NS, koji je takođe bio ljut panker kao maljidec u NS (pesma Ateist Repa Tomi Gan je o njemu), malog Borka koji im je bio potpredsednik stranke a sad kandidat za gradonačelnika NS sam nekoliko puta sreo na menjažama ska diskova i još nekolicinu živopisnih likova za koje ne možeš nikako da ukapiraš otkud oni u DSS priči 2012.
... don't get me started...
Link to comment
daj nešto iz Sexpressa i Vročeg Kaja...
Sexpressa! Urednica Piroska Matic!!Pripovetke: Prazan kupe, puno dupeJebali me drugariDrolja u teretaniBrkovi strogog majoraMada, Pan Erotika je uvek bila bolje i niza.
Link to comment

Izvinjvam se što se vraćam sa off-a na temu, ali oduševilo me što James vraća prišivače back in style. Prišivači :wub: Mada sam prepoznao samo Misfitse i the Spasms. Ako neko ima bolju fotku, ili je možda provalio na koncertu, neka javi. Hvala.Takođe mislim da bi bio lep metal archeology momenat ako bismo mogli da pričamo o svojim omiljenim prišivačima, kad smo ih kupili, na šta smo ih prišivali, i tako... Možda čak i da menjamo dupliće.

Link to comment
Сатанисти из „Металике“ на Ушћу окупили 30.000 људиЈедна од најпознатијих америчких сатанистичких група “Металика” одржала је концерт на београдском Ушћу пред око 30.000 обожавалаца.Ова група је у целости извела свој Црни албум (Black Аlbum), поводом 20 година од његовог објављивања.Чувена четворка – Џејмс Хетфилд, Ларс Урлих, Кирк Хамет и Роберт Трухиљо изашли су синоћ на сцену нешто после 21 час почели концерт нумером „Дохвати светло“ (Hit the Lights), чији стихови кажу:„Нема живота до коже,разбићемо некога вечерас.Ми имамо метално лудило…Наши обожаваоци су луди,разнећемо ово место…Имамо смртоносну моћ,која ти ствара сладак бол, о да, сладак бол.“Публика је већ почела да скаче када је почела следећа песма „Господар марионета“ (Master of Puppet), која каже:„Ја сам твој извор самоуништења…Који води ка твојој смрти…Пробај ме и видећеш да ти треба још.Дођи пузећи, брзо,покори се свом господару,Твој живот гори брзо…Уследиле су једнако „популарне“ песме „За ким звона звоне“ (For Whom The Bell Tolls) i Батерија (Battery).
http://www.srbel.net/2012/05/09/satanisti-iz-metalike-na-uscu-okupili-30-000-ljudi/?fb_ref=.T6qRGSxaNPF.like&fb_source=home_multiline :rolf:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...