Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Šta sam očekivao, to sam i dobio... Okej nastup kada se ima u vidu da su svirali ceo Black publici koja dobar deo toga (tu mislim na jače stvari) prosto nije registrovala kao dovoljno atraktivnu prangiju, no se budila na poznatije delove (čitaj Unforfuckingiven, Nothingelse i Peskoman, da, smor). Kako sam propustio JNA nastup, nisam hteo da dozvolim da ne odem danas i kontam da sam ispravno postupio, vidi se već da pomalo otaljavaju i da nije to to (npr. najočigledniji smor je što danski gnom za bubnjevima ispada tako da i mi laici primećujemo), pa ko zna hoće li i ako da kada i sa kakvim repertoarom opet dolaziti. One je bio okej, ali meni je najmomenat bio, hm... Sad but true i Holier than thou zajedno.Šutki bilo malo, publika postarija i smirena, makar napred oko mene. Doduše, pala su i neka dva fajta pred sam 'cert, baš bezveze slika, jer nisu klasični pajseri bili u pitanju. Prilikom izlaska video rennea i Dabovića, forumske metal drugopozivce, prepoznao sam ih i bez gigantske mačketine i pola kile mesa, respektivno.edit:typos

Edited by Oxymoron
Link to comment
Bilo je ipak bolje na JNA, em prvi koncert, em duza svirka, em su oni kao bend ipak bili mladji i bolji tada. Gledao sam ih u Budimpesti 2010. bilo je bzvz, pesme sa DM albuma su uzivo neslusljive. Ovaj koncert je bio bolji od toga, ali se i dalje cuje da skripe na nekim mestima, mada publika, efekti i Metalika u tvom fckin gradu te prosto nateraju da zazmuris na to.
Moj utisak potpuno. Plus je meni tada zvuk bio bolji.
Link to comment
Lars je takva rupetina, da to nije normalno, sve je gori što je stariji. :(
Ovo je cinjenica. Mada on vec godinama ispada i lupeta. Sinoc svirao svoj koncert. Sto je najgore i Kirk je rame uz rame po procentu gresaka, na NEM opusteno poceo solazu posle prve strofe, James malo dreknuo kad je poceo da peva da ga opomene :lol: Bio u fanpitu naravnu, sipka, jos mi zuji u usima od bas-bubnja, stvarno su preterali koliko su ga pojacali, ali prezivece se. Za uspomenu trzlica (tnx to Coltrane) te dva crna balona cool.gif Iako je bilo nekih propuscica sto sa zvukom sto ispadanjima, iste replike na svim koncertima, na neki nacin i odradjivanje, mogao bih svaki dan da idem na njihov koncert. Do sada 3 komada, bice jos nadam se. Inace James je i dalje bog u svakom pogledu, plus masivan respekt za Motorhead prsluk :Hail:
Link to comment

ahahahahahahahahahahahailegalno pivo u parkicupa jbt, ovo je najbolji trol svih vremena.

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...