Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Jel bilo bolje no 2003.?
Neka kaže ko je bio 2003, ja bih voleo da kažu da jeste, pa da znam da sam bio na boljem. :(Bio u jebenoj JNA. angry.gif
Link to comment

supruga kaže da nije, da je laser jebo mamu ali da ne treba da žalim što nisam bio na ovom certu, no da žalim za onim na GNA

Link to comment

To! I ja sam bio u JNA, al koncert bio drugi dan redovnog. Čini mi se da je tad set lista bila nešto bolja, jer nisu svirali ceo Black album. Naravno, ljubomoran sam ko pas što nisam bio večeras.

Link to comment
Jel bilo bolje no 2003.?
nije, ipak je tada repertoar bio bolji, svirali su sve dobre stvari od početka do kraja.ali je opet bilo fantastično. nije 2003. nego 15.jun 2004. Edited by Kabeza
Link to comment
To! I ja sam bio u JNA, al koncert bio drugi dan redovnog. Čini mi se da je tad set lista bila nešto bolja, jer nisu svirali ceo Black album. Naravno, ljubomoran sam ko pas što nisam bio večeras.
Ja sam imao onu čuvenu najbržu zakletvu ikad posle 7 dana služenja. Dobili weekend do nedelje, koncert bio u ponedeljak. Pitao potporučnika da me pusti, a on kaže "paaa, već sam napisao dozvolu". E, kada bi znao koliko me zabole što si je već napisao, napiši drugu... I tako, sedim u učionici, klasa gleda špansku sapunicu RUBI na pinku (glasanjem se izabralo to umesto košarkaškog derbija Zvezda Partizan!), ortak zove i pušta "blekend", ja sedim i plačem, ljudi me pitaju šta ti je, a ja - kako da im objasnim? :(
Link to comment
Bio sam tačno naspram zvučnika, bas bubanj mi je pomerio celu utrobu, a kada je Lars svirao duplu u one npr (i naravno usro), kao da je nešto probijalo. Mislim da je zvuk moooožda mogao da bude malo bolji.
Da, bas je jebao kevu, ali je ostatak zvuka bio promenljiv. Od jako glasnog i razgovetnog do tihog i mutnog. Ali je većinu vremena bio dobar.Ja nisam neki naročiti fan Metalike, ali su mi stvarno bili odlični večeras.Jedini smor je što devojka nije htela na vreme da zauzmemo mesto pa smo završili relativno daleko. Da smo bili bliže verujem da bih više video, da bi mi zvuk bio bolji i ljudi naelektrisaniji od ovih koji su me okruživali.btw: a trebalo je za kraj da odsviraju još jednu pesmu.Rene bio 10ak metara iza mene:2upa74m.jpg Edited by salerokada
Link to comment

Jeste, zvuk je imao uspone i padove, al šta je tu je. Meni je žao što se nisam dokopao sredine, pa da upadnem u "stereo" i osetim groove sa obe strane, ali bilo je nemoguće. Tek sam poslednjih 6, 7 stvari kada je krenulo peglanje uleteo u neku "šutku", pobacao neku decu i iskoristio prazan prostor. :D470694_10150834343742626_666282625_9423169_710208997_o.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

nema za kraj jos jedna, velecasni su zavrseci za Sik en Distroj :Hail:

Neka kaže ko je bio 2003, ja bih voleo da kažu da jeste, pa da znam da sam bio na boljem. :(Bio u jebenoj JNA. angry.gif
Bilo je ipak bolje na JNA, em prvi koncert, em duza svirka, em su oni kao bend ipak bili mladji i bolji tada. Gledao sam ih u Budimpesti 2010. bilo je bzvz, pesme sa DM albuma su uzivo neslusljive. Ovaj koncert je bio bolji od toga, ali se i dalje cuje da skripe na nekim mestima, mada publika, efekti i Metalika u tvom fckin gradu te prosto nateraju da zazmuris na to.Setlista bila odlicna, Blek je verovatno jedini njihov album koji mogu da furaju na ovaj fazon, bis bio fenomenalan, One jezivo dobar. Od njih su svi bili gotivni osim Larsa koji mi se sve vise doima kao tesko govedo - osim sto ima vrlo ruznu tradiciju da pljuje pivo po publici, danas je cucnuo ispred lika i nudio mu palicu ali je nije ispruzio dovoljno da ovaj moze da dohvati, i tako ga zajebavao ko pseto. A inace njegov oprostajni lajn "Am I the only one here who thinks that Metallica should not wait another X years to come back Y city" servira svima na svakom koncertu. Na JNA sam ga zbog toga vinuo u zvezde, na vrlo odvratnom Ferenc Puskas stadionu sam shvatio da je to samo komercijala, a danas je zbog toga od mene dobio beast_fakju.gif
Link to comment

Posebna je priča bacanje stvari posle svirke u publiku, palice, trzalice i slično. Jednu devojku sam bukvalno spasio gaženja, uhvatio sam je u padu za ruku, ostatak mase oko nje završio na zemlji. Jebote, da su bacali nešto iole vrednije, bilo bi mrtvih bez ikakvog preterivanja. Prvih par sam želeo da uhvatim, posle sam se osećao kao kuče koje šeni. Koji je trip uhvati itrzalicu od 1000 bačenih?Meni je delovalo da su zadovoljni "prijemom", gluma ili ne, jebem li ga, ne znam.

Link to comment

Hvalila je još jedna tj. još jedan bis posle svog onog bacanja trzalica i čega sve već ne u publiku.A što se Larsa tiče - pljuvanje u kameru pa brisanje! :blink: wtf!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...