Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Moglo bi biti malko blata ako padne kisa pre certa.
a, tooo.pa nek obuje gumenjake i obuce haljinu, ko da je to neki problem.Tonight, May 833.png 11°CMostly ClearChance of rain: 10%Wind: E at 6 km/h Edited by PointTaken
Link to comment
Jes bas njima treba mamac za publiku :lol: Turneja je posvecena tom albumu, prave ljudi foru. To sto mene ta fora bas ne odusevljava, nije mnogo bitno, na kraju ipak mi je i taj Black obelezio njezne tinejdzerske dane.
Ma ok. Ne sumnjam da će večeras biti super provod (ma koliko Black album bio dosadnjikav).
Link to comment
Dajte bre neki tapatalk, je l da da je mnogo lose? :cry:
meni zet malopre puštao "one"... pokušavam da si zabijem metlu u dupe što nisam otišo. :isuse:
Link to comment

spektakularan koncert!heavy metal as it is!bez smaranja publike, čisto rokanje, preko 2 sata, ceo black, skoro bez prekida.inače, black je fenomenalan album(iako slabiji od prva 4). wherever i may roam, sad but true, don't tread on me i my friend of misery su remek dela.nothing else matters je, mada izvikana, azbuka i tablica množenja za sve homofobe, ksenofobe,fašiste i dverokostuniste wherever they may roam.ne volim je previse,ali stihove ''open mind for a different view'' pevam iz sve snage.i da, svima koji imaju negativan stav prema ovom postu:cliff you all!

Link to comment

Čista PERVERZIJA.Ljudi si objasnili kako se krlja, kako se svira, kakav bend treba da ima odnos sa publikom, jebeno sve. :Hail:Set lista je problematična, rado bih zamenio pola bleka sa pola "hitova" po čijem god izboru, ali tada stvarno mislim da bi me izneli odande. Uspeo sam da se dokopam 2 metra od Hetfilda, plaćeno krvlju, ali vredelo, čovek je jednostavno precool, njegov glas obožavam, dobro izgleda na bini, dobro se oblači, dobro mu stoji bradica, dobro se ponaša na stage-u, jednostavno - savršenstvo od muzičara. Nekako nisam mogao da ne poredim u glavi koncert sa Peppersima, stalno mi to odzvanjalo u glavi valjda jer su oba ultrakomercijalna benda, jeste da je ono bio "festivalski" nastup, ali predlažem momcima da pogledaju kako to deke rade i izvuku (mnogostruke) pouke, no nebitno. Bio sam tačno naspram zvučnika, bas bubanj mi je pomerio celu utrobu, a kada je Lars svirao duplu u one npr (i naravno usro), kao da je nešto probijalo. Mislim da je zvuk moooožda mogao da bude malo bolji. Lars je takva rupetina, da to nije normalno, sve je gori što je stariji. :(Ovo je svakako naj koncert koji sam ikada gledao, a da je set lista bila malo bolja, verovatno bi to ostao i dok sam živ. Još samo RATM i smrti se više ne bojim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...