Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Zvuci kao da ce da pevaju narodnjake :)Уђу пешчани човече“, „Тужно али истинито“, „Неопростив“, „Кадгод могу да тумарам“, „Ништа више није важно“

Link to comment
Zvuci kao da ce da pevaju narodnjake :)Уђу пешчани човече“, „Тужно али истинито“, „Неопростив“, „Кадгод могу да тумарам“, „Ништа више није важно“
Čekaj bre sve da prevedem.Упали светлаГосподар лутакаНајкраћа сламкаЗа ким звона звонеЗацрњеноУнутрашња борбаЈад, мој другИ Бог нас изневериО вуку и човекуНишта више није важноКроз ништаНе гази меКудгод да лутамНеопроштениТужно али истинитоУђи, пешчани човечеНајсветије од светогБис:ГоривоЈеданНађи и сатри Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Посетиоци концерта имаће прилику да чују песме „Уђу пешчани човече“, „Тужно али истинито“, „Неопростив“, „Кадгод могу да тумарам“, „Ништа више није важно“ и друге песме које подстичу деструкцију и самоуништење...
sve tacno od reci do reci. poslednjih nekoliko noci sticajem nesretnih okolnosti osluhnem tako metaliku. sve sam bliza samounistenju, o destrukciji da i ne nacinjem...
Link to comment
sve tacno od reci do reci. poslednjih nekoliko noci sticajem nesretnih okolnosti osluhnem tako metaliku. sve sam bliza samounistenju, o destrukciji da i ne nacinjem...
Ček ček da ti puštim jednu rstva.Pesma o čoveku koji nema ni ruke ni noge ni čulo vida, sluha, niti može da govori, i zaziva smrt iz svog unutrašnjeg pakla. Pesma nastala na osnovu knjige i filma "Džoni je krenuo u rat", o jednom takvom zlosrećnom vojniku.http://www.youtube.com/watch?v=EzgGTTtR0kc
Link to comment
Ček ček da ti puštim jednu rstva.Pesma o čoveku koji nema ni ruke ni noge ni čulo vida, sluha, niti može da govori, i zaziva smrt iz svog unutrašnjeg pakla. Pesma nastala na osnovu knjige i filma "Džoni je krenuo u rat", o jednom takvom zlosrećnom vojniku.
hehe, hvala. znam ovu rstva, bila je v poznata.
Link to comment
Ček ček da ti puštim jednu rstva.Pesma o čoveku koji nema ni ruke ni noge ni čulo vida, sluha, niti može da govori, i zaziva smrt iz svog unutrašnjeg pakla. Pesma nastala na osnovu knjige i filma "Džoni je krenuo u rat", o jednom takvom zlosrećnom vojniku.http://www.youtube.com/watch?v=EzgGTTtR0kc
Pusti joj sad i ceo Black.
Link to comment
Pusti joj sad i ceo Black.
Jbg, stvarno je bulšit što će da izvode ceo prokleti album. Mislim da je to mamac za publiku koja se pali na "Nothing Else Matters", i ne zna nijednu stvar sa prva tri albuma.
Link to comment
Pusti joj sad i ceo Black.
Ali unazad, kao na setlisti.Praktično pitanje za sve... Da dobrovoljno uništim neke pantalone ili da odem u šorcu i džemperu?
Link to comment
Ali unazad, kao na setlisti.Praktično pitanje za sve... Da dobrovoljno uništim neke pantalone ili da odem u šorcu i džemperu?
predlogstajling.jpg
Link to comment
Jbg, stvarno je bulšit što će da izvode ceo prokleti album. Mislim da je to mamac za publiku koja se pali na "Nothing Else Matters", i ne zna nijednu stvar sa prva tri albuma.
Jes bas njima treba mamac za publiku :lol: Turneja je posvecena tom albumu, prave ljudi foru. To sto mene ta fora bas ne odusevljava, nije mnogo bitno, na kraju ipak mi je i taj Black obelezio njezne tinejdzerske dane.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...