Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Nemam pojma zasto je lud da ovde dolazi ali dolazi... i to za 250dinara!!http://franznicolay.com/shows/

Franz Nikolay je multiinstrumentalista, moderni čergar i zabavljač gromkog glasa. Njegove priče će se čuti nadaleko i još dalje, a oni prisutni će ih pamtiti i rado prepričavati. Ovaj jedinstveni muzičar ima bogatu karijeru iza sebe kao član kabare punk cirkusa World/Inferno Friendship Society, najboljeg kafanskog benda The Hold Steady, balkasnkog ansambla Guignol i banditskog orkestra Anti-Social Music. Sarađiovao je sa brojnima poput Bruce Springsteen, The Pogues, Against Me, The Counting Crows… U CK13 vas očekuje nezaboravan folk/punk/kabare nastup ovog muzičara.http://franznicolay.com/ ulaz 250rsd
Cugacu sa likom koji je svirao i ko-autorisao "Slapped Actress" i "Yeah Sapphire"...24 maj novi sad a bice i u Backoj Topoli...Car!
Link to comment
Nemam pojma zasto je lud da ovde dolazi ali dolazi... i to za 250dinara!!http://franznicolay.com/shows/Cugacu sa likom koji je svirao i ko-autorisao "Slapped Actress" i "Yeah Sapphire"...24 maj novi sad a bice i u Backoj Topoli...Car!
Uh! 23. Buckner, 24. Franz Nicolay [250 dinara!?!]. A ja garant necu moci tad :(
Link to comment
I,kakvo je stanje za Metallicu sutra? Jesu li rasprodate karte ili mogu još uvek da se pribave?
Moci ces da kupis i danas i sutra, ima karata sasvim dovoljno.Sutra ce biti da se kupi na blagajni Arene, ispred samog Usca, i na salterima Eventima na Toplicinom vencu i u Domu omladine.edit: nocas kacim verovatnu setlistu, nakon koncerta u Pragu. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Moci ces da kupis i danas i sutra, ima karata sasvim dovoljno.Sutra ce biti da se kupi na blagajni Arene, ispred samog Usca, i na salterima Eventima na Toplicinom vencu i u Domu omladine.edit: nocas kacim verovatnu setlistu, nakon koncerta u Pragu.
E kul, hvala. Prenemagao sam se mesec dana, a iznenada mi se baš ide. Sjutra ću da se iscimam za kartu. Setlist je kažu Black + hitovi
Link to comment
Setlist je kažu Black + hitovi
Definitivno nisam pogrešio što sam prodao kartu, i pare upotrebio u humanije svrhe.
Link to comment

Sta fali Blacku, am general mislim :unsure: Na mondu danas pisu kako karata ima za parter, nadam se ne previse... mada se bojim da nece biti sold out s obzirom na agresivnu reklamu zadnjih 10ak dana. Ali fuck it, zagrevanje uveliko traje evilsmile.gif Sutra day off, praznik :wub:

Link to comment
Sta fali Blacku, am general mislim :unsure:
pa to sto je u poredjenju sa Ride the Lightning, Master of Puppets, ....Juatice for All, jednostavno dosadan. mi stare cike volimo prljavu old skul Metaliku.no, ostalo ce biti sasvim OK, da cujem For Whom The Bell Tolls i meni dosta :) zelim Metaliki da dobro peva i da ne zabusava. i ne mogu da verujem da je proslo 8 godina. kao juce da je bilo. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Black je meni, kao nepoznavaocu Metalike i proverenom soderasu, najbolji album. Sto je pouzdan dokaz da je realno daleko najgori.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...