Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Terraneo - novi headlineriThe Roots, Parov Stelar Band, The Vaccines, Stephen Malkmus & The Jicks, Future of the Left, Aeroplane, Tuneyards, Dan Mangan, Max Tundra, Kandžija, Erotic Biljan and His Heretics, Jarboli, Ola Horhe i The Toronto Drug Bust
fino, odo opet da gledam Malkmusa
Link to comment

Sta znam, meni do sad samo Malkmus bash zanimljiv. Ima josh par dobrih bendova, ali ne bih se zbog njih zaletao do Sibenika. Nadam se da ce u narednoj turi ozvaniciti i Drive By Truckers...

Link to comment
Sta znam, meni do sad samo Malkmus bash zanimljiv. Ima josh par dobrih bendova, ali ne bih se zbog njih zaletao do Sibenika. Nadam se da ce u narednoj turi ozvaniciti i Drive By Truckers...
Je l' se to opet kuloari ili ima stvarno šanse da dođu? Btw, sutra:20633777864f8ebf0cb0314445990916_orig.jpg
Link to comment
Je l' se to opet kuloari ili ima stvarno šanse da dođu?
Ima sanse, ali sacekajmo da vidimo, da se ne izjalovi nesto :)
Link to comment

Sad se vratio sa svirke decenije. Damir Avdić Graha na najdomaćijem terenu, club Palma, nekadašnji "omladinski" u Tuzli. Aj živote, ko god svira ili sluša hard core, runk i srodne muzičke pravce, od Sutle do Gevgelije neka se pokloni čovjeku gdje bude bilo prilike. Graha objašnjava.PS. Ovo može i na pijano postovanje.

Link to comment

U subotu 21. aprila od 14 do 16h, "Pinball Wizard" (TC Eurocentar, Makedonska 30/lokal 15) vas poziva na proslavu Dana prodavnica ploča.Nastupiće Stray Dogg i On Tour, a biće i nešto da se popije :)Ili "zvanično": Pinball Wizard Records ima zadovoljstvo da vas i ove godine pozove na proslavu Dana prodavnica ploca. Treci put za redom picemo i veselicemo se u cast vinilnih nosaca zvuka. U tome ce nam svesrdno pomoci, kao i svake godine, prijatelji Indie-go pab Brod. Bendovi koji ce nastupiti u prodavnici u subotu od 14h su Stray Dogg i On Tour, punokrvni predstavnici amerikane. Dakle, ocekuje vas mnogo dobre muzike i osvezenja! Vidimo se ;)rsd+date_wide+vinyl_2012_low.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=GMEqSU4Hwjwhttp://www.youtube.com/watch?v=dcT4W45AFwg

Link to comment

Ma jes, lako bih ja ustao u 11, zaseo u HN, pojeo gurmansku i stuko 4 piva, pa polako na svirku. Nego, treba da dolazim iz Jagodine u subotu, a morao bih bas da uranim da bih izveo tu akciju.

Link to comment

ZVONCEKOVA BILJEŽNICA+S.U.S.Gun Club(Miloša Pocerca 10)27.04.2012. od 22hNečuveno,skandalozno,nehumano,neprovereno - veče zabavne muzike sa tombolom!Svako ko kupi kartu može da uđe besplatno a devojke mogu da uđu sa svojim momcima.- Svaki 150. posetilac dobija kilogram kukuruza/neprskanog- Svaki 300. posetilac dobija džak krompira sa planine Rajac- Svaki 500. posetilac dobija nagradno letovanje sa Shaperom/bez Krsticha- Svaki 600. posetilac dobija mogućnost da svira sa Kikijem i MlađomSvi studenti koji donesu index sa prosekom 10 - mogućnost slikanja sa članovima banda u 100 poza po želji. Organizovano propitivanje muške populacije kako se cepaju drva i nema opravdanja jer je bilo dosta vremena za vežbanje,sve pod parolom:Kucamo na vrata Evrope! Sponzor koncerta je Nemačka nevladina organizacija "Majkl i Džekson i nev.organizacija " Ich weis nicht vos allez bedoiten". Specijalni gosti iz aktuelnih kampanja za plakatiranje predsedničkih kandidata pod nazivom"Ja vas gledam dok me cepate". Gosti večeri ,,Punk band S.U.S.- Stvarnost u sarmi"Ulaznice su u prodaji po ceni odd 500 dinara u kafeu Šikarica, Skadaska 22 i u Felix Shopu, TC Sremska.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...