Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

cuvena makedonska avalon produkcija posle velikog uspeha ejmi vajnhaus se vraca na velika vrata...
Da,bas je organizator tu nesto sjebao...oni su ozbiljni igraci,imaju bezbroj koncerata iza sebe,ne sumnjam da ce dobro odraditi posao.Jedino,bas paprenu cenu karte stavise za ovaj festival. :huh:
Link to comment
Oli mi neko pojasnit ovo?
otvorio sam poseban topic. nije prevara nikakva. scab: ne znam kako Avalon moze biti kriv za Ejminu propast, no dobro
Link to comment
Da,bas je organizator tu nesto sjebao...oni su ozbiljni igraci,imaju bezbroj koncerata iza sebe,ne sumnjam da ce dobro odraditi posao.Jedino,bas paprenu cenu karte stavise za ovaj festival. :huh:
otvorio sam poseban topic. nije prevara nikakva. scab: ne znam kako Avalon moze biti kriv za Ejminu propast, no dobro
uh! nisam mislio da ih proklinjem za propast i smrt ejmi vajnhaus, samo sam izdvojio najpoznatiji koncert u njihovoj organizaciji pre ovog beer fest spektakla.
Link to comment
tindersticks @ Pozorište Mladih, Novi Sad, 11.maj
:wub:. Videćemo kako će to zvučati u Pozorištu mladih... Btw, evo jednog malo off, a malo i on pitanja: ima li šanse da se nekad, negde dovede Nina Romić?
Link to comment

koliko su ovi carevi prodali karata, kada ne samo da je bila gužva, nego ljudi sa kartama uopšte nisu mogli da uđu :blink:

Nakon nezadovoljstva dela publike i negativnih komentara koji su usledili posle koncerta Nouvelle Vague u hali Beko u subotu 7. aprila, organizatori su odlučili da posetiocima, koji zbog gužve na ulazu, nisu uspeli da uđu na koncert vrate novac od ulaznica.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...