Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

i 25. maja u BG
To mi reci!Sto se tice Bazkoksa, nekako mi to skupo, jebote. Sad se kolebam da li da idem. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
ko ide na buzzcockse?mozda dodjem, ako sredim ufur, al niko od mojih nece da ide. :/[koliko je karta, btw?]
Ajde, dobro, vodicu te...
i 25. maja u BGsamo da čujem ovu sitnu đitru na početku, i može da se umirehttp://www.youtube.com/watch?v=d-eIcymrzVE
TRY AGAIN (poslednja na mojoj kompilaciji za sahranu) - pure and simple punk anthem I live by!!
To mi reci!Sto se tice Bazkoksa, nekako mi to skupo, jebote. Sad se kolebam da li da idem.
Imas bre i Godfathers... mada, sta jedan Blek Trejn Djek fan zna o kualiteti...(Green day rocks!)
Link to comment

(ima) - pošto počinje u 21 znaš da nema veze sa mnom. kad ćemo da se smuvamo nas dvojica :wub: ?omiljena grupa vas binarnih tipovaNouvelle VagueMesto: Beko hala Adresa: Bulevar Vojvode Bojovića 6-8Vreme: Subota 7. april 21h

Link to comment

s tim tvojim džemperićima bojim se da te neće pustiti na rokenro :fantom: delboj uvek ima nešto. a i ako nema, izmisliće...i obećao si mi pivo kad dođeš, gastosu simpatični ;)

Link to comment
i 25. maja u BGsamo da čujem ovu sitnu đitru na početku, i može da se umirehttp://www.youtube.com/watch?v=d-eIcymrzVE
Jel` pjeva Lee Hollis ili jos onaj drugi? Gledao ih zadnji put posle Shit for sale, sa onim drugim. Svidjali mi se tada i u tom izdanju. Nemam pojma kako to sada zvuci, nisam cuo hiljadu godina.Jedan od prvih koncerata kada sam dosao ovamo su mi bili oni, sa Hollisom. Promjenili mi svijet. Kupio majicu, Marilyn Monroe na US zastavi sa headshot-om. Jos je imam, nekad bila crna sada svijetlo siva, Marilyn se nazire.Steakknife mi se nikada nisu primili, valjda dosli prekasno. sjecam je jednog hitica, nesto sa "nana ouou fuck you", fina pjesmica bila.
Link to comment
Jel` pjeva Lee Hollis ili jos onaj drugi? Gledao ih zadnji put posle Shit for sale, sa onim drugim. Svidjali mi se tada i u tom izdanju. Nemam pojma kako to sada zvuci, nisam cuo hiljadu godina.Jedan od prvih koncerata kada sam dosao ovamo su mi bili oni, sa Hollisom. Promjenili mi svijet. Kupio majicu, Marilyn Monroe na US zastavi sa headshot-om. Jos je imam, nekad bila crna sada svijetlo siva, Marilyn se nazire.Steakknife mi se nikada nisu primili, valjda dosli prekasno. sjecam je jednog hitica, nesto sa "nana ouou fuck you", fina pjesmica bila.
koliko sam shvatio, Lee peva. bend mog detinjstva
Link to comment

Da li nekom mozda treba karta viska za Buzzcockse/ Long Night sutra?Drugarica se razbolela od prolecne gripe a (fak d)polisi je da ne moze da se vrati...edit: ode :)

Edited by palfoot
Link to comment
koliko sam shvatio, Lee peva. bend mog detinjstva
Lee naravno! Jebes mi sve ako je taj bend idge bio popularniji nego u BG i NS!!
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...