Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Odlični su bili Partibrejkersi.. Samo mi čudno što ne uzeše neki kršten prostor, ovako je bilo pretrpano, zagušljivo i loše ozvučenje .. Ali da ne kenjkam, grehota bi ih bilo propustiti

Link to comment
Odlični su bili Partibrejkersi.. Samo mi čudno što ne uzeše neki kršten prostor, ovako je bilo pretrpano, zagušljivo i loše ozvučenje .. Ali da ne kenjkam, grehota bi ih bilo propustiti
+1, s tim sto je meni zvuk bio dobar
Link to comment
eli paperboy reed 24. maja u barseloni. khm.
hm, zar ti ne reče da si u to neko doba u beogradu? inače, calibro 35 tek u junu :(ali - možda james leg u maju, nešto pre bee and flower. mnogo skup, to će da presudi dal da dovedem ili ne, a i treba zabodem 7 termina u ovoj vukojebini.
Link to comment

e, stvarno.visoki da se ostave na miru. paperboy je bio sa 'khm' vise za Rdjavog, mozda ga dovede u bgd ^_^ a ja sam sad u fazi kupovine april vikenda u barseloni:killing joke + radio moscow + strange boys

Link to comment
e, stvarno.visoki da se ostave na miru. paperboy je bio sa 'khm' vise za Rdjavog, mozda ga dovede u bgd ^_^ a ja sam sad u fazi kupovine april vikenda u barseloni:killing joke + radio moscow + strange boys
ejbg, nema šanse za paperboya, to je sigurno nezamisliva skupoća.dobar ti vikend. pozdravi parkera iz radio moscow. druga dvojica su novi, nisu bili ovde nijednom.
Link to comment
Odlični su bili Partibrejkersi.. Samo mi čudno što ne uzeše neki kršten prostor, ovako je bilo pretrpano, zagušljivo i loše ozvučenje .. Ali da ne kenjkam, grehota bi ih bilo propustiti
+1Mene je odvalilo ozvučenje. Stajao sam blizu bine. I jutros kada sam ustao mi je zujalo u ušima.Kada su krenuli bilo je loše, jer se nije čuo Cane kako treba, ali su posle podesili.
Link to comment
Odlični su bili Partibrejkersi.. Samo mi čudno što ne uzeše neki kršten prostor, ovako je bilo pretrpano, zagušljivo i loše ozvučenje .. Ali da ne kenjkam, grehota bi ih bilo propustiti
Zašto imam utisak da je pušteno par soma kova više?
Link to comment
Zašto imam utisak da je pušteno par soma kova više?
Moguce da nije pusteno vise karata, ali su masovno pustali ljude bez karte (za lovu, naravno)
Link to comment
Moguce da nije pusteno vise karata, ali su masovno pustali ljude bez karte (za lovu, naravno)
misliš obezbeđenje se obezbeđivalo kao onomad za exploited (karta bila 1200, al daš 600 din i krupniković te pusti unutra)?
Link to comment
Odlični su bili Partibrejkersi.. Samo mi čudno što ne uzeše neki kršten prostor
Krstio i osvestao Vladika Dabrobosanski, Rokenrolije. Zato je malo kasnilo. Preterao je sa osvestavanjem Antonove pedale i riknula... usla sveta vodica i kurslus... Morali doneti drugu, iz Ostroga... Edited by Mp40
Link to comment
misliš obezbeđenje se obezbeđivalo kao onomad za exploited (karta bila 1200, al daš 600 din i krupniković te pusti unutra)?
Otprilike. Kuma i mene su uveli panduri za po soma dinara. Doduse, nismo dali lovu direktno njima, nego posredniku koji je ordinirao pored hale.Srb'ja!
Link to comment
Otprilike. Kuma i mene su uveli panduri za po soma dinara. Doduse, nismo dali lovu direktno njima, nego posredniku koji je ordinirao pored hale.Srb'ja!
jbg, izgleda kad radiš veliki koncert mora i od obezbeđenja da se obezbeđuješ.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...