Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

трололололВише добрих бендова има у Сан Франциску него у целој Европи без Британије. California Über Alles!

Edited by Праслин
Link to comment

njanjavci, rejoice! wooden ambulance sada svira u fulekstra postavi (bas, bubanj, dve đitre, klavijature) i mnogo šmekerski zvuče čak i meni koji prema tom "žanru" gajim prezir aldebaranskih razmera. imaju stvarčinu koja preti da bude hit, tuđini su urlali ko da su na bini tinderstiksi. skoro.emanuil me, pak, egzaltirao zbog silnih količina neprijate koje je emitovao pojac, slabouhranjeni arhineprijatelj harija potera, grbav, blijed i proćelav od štrebanja pravoslavne mistike, a nije zaostajao ni basista, konceptualno polugo sa vunenim šalom oko vrata. svirka je još i na mestu, ali ne i glupavi tekstovi, nevešto pojanje i bespotrebno kerebečenje kombinovano s neubedljivom smrtozbiljnošću. apsolutni apeks svirke - cinično-šaljiva obrada alisine "sanje". bljaks.

Link to comment
emanuil me, pak, egzaltirao zbog silnih količina neprijate koje je emitovao pojac, slabouhranjeni arhineprijatelj harija potera, grbav, blijed i proćelav od štrebanja pravoslavne mistike, a nije zaostajao ni basista, konceptualno polugo sa vunenim šalom oko vrata. svirka je još i na mestu, ali ne i glupavi tekstovi, nevešto pojanje i bespotrebno kerebečenje kombinovano s neubedljivom smrtozbiljnošću. apsolutni apeks svirke - cinično-šaljiva obrada alisine "sanje". bljaks.
oni su meni najomraženiji bend koji postoji..pogotovo što poznajem tog pevača i odvratan je,ima najgoru energiju koju sam srela..mi ih od milja zovemo narko-hrišćani :lol: Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...