Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

KKN dva dana u Novom Sadu :) 10.februara u Rusinskom Kulturnom Centrui11.februara u Crnom Biku
Tesko vama. Gde cete da se evakuisete ta dva dana :lol:
Link to comment

I mene zanima nešto, a sad ce verovatno i MP da se ubaci :) ... Otkud tolika negativnost prema KKN ? Razumem da je nekima njegov glas i njegovo "pevanje" nepodnošljivo. Šta KKN izdvaja iz te gomile bendova koje ne volite (publika njihova, ponašanje, pretencioznost, nestopeto) ?

Link to comment

27.01. on tour (ika, vlada iz ventolina (gitara), marko iz mothership orchestra (mandolina) ) @ zicasuper koncept, bio sam pred novu godinu, 10ak pesama - nekoliko obrada (townes van zandt, wilco, dolly parton-jolene :s_w: ) + nekoliko zajednickih pesama ike i vlade. ilustracija:http://www.youtube.com/watch?v=m_f5T1cXz0Ahttp://www.youtube.com/watch?v=q1tgKntJZQM&feature=related03.02. virvel @ mali klub doma omladineedit: datum

Edited by holden kolfild
Link to comment
I mene zanima nešto, a sad ce verovatno i MP da se ubaci :) ... Otkud tolika negativnost prema KKN ? Razumem da je nekima njegov glas i njegovo "pevanje" nepodnošljivo. Šta KKN izdvaja iz te gomile bendova koje ne volite (publika njihova, ponašanje, pretencioznost, nestopeto) ?
Ako mislis na moj komentar, nije imao nameru da bude zloban, malo sam se salio. Kandu .... sam prvi put cuo 1992/93 na POK-u kada su pobedili i od tada do danas moj stav prema njima se nije ni malo promenio. Ne gajim nikakve simpatije, niti ih mrzim. Jednostavno, postoje, volim da cujem svaki novi album informativno i to je to. Lepo je da postoje, ali to me se ne dotice. U familiji imam nekolicinu tinejdzerki i tventinejdzerki koje ih obozavaju i na dan koncerta KKiN ne postoji nista drugo u rasporedu.
Link to comment

meni je bedno sto je vokalni solista preklinjao sve bivse clanove da mu dopuste da koristi ime benda, posto je jedini preostali clan. napravi novi jebeni bend, nemoj se slepati na staru slavu.

Link to comment
I mene zanima nešto, a sad ce verovatno i MP da se ubaci :) ... Otkud tolika negativnost prema KKN ? Razumem da je nekima njegov glas i njegovo "pevanje" nepodnošljivo. Šta KKN izdvaja iz te gomile bendova koje ne volite (publika njihova, ponašanje, pretencioznost, nestopeto) ?
Oni su bas simbol za svu tu bednu srpsku "alternativu" oni su nekako zenit jadnosti, drkanja kurca, mlacenja prazne slame. Cedjenja instrumenata i moronskih tekstova.Simbol! Iza njih smrde Goribori, Dalibori, Lire vege, Jelen Top liste, ruzne cure obucene ko babasere sa raznobojnim makaronima oko vrata, miljeima preko vagine i momci koji sluze da naci-skinsi imaju koga da kinje do kraja svemira.Izdvaja ih to sto su se sami izdvojili. Bili su najpopularniji primer tog iritantnog besmisla. Secam se kad sam na nekoj od trecokanalnih emisija za spas rokenrola (neka jadarija posle ponoci) prvi put video KKN. Jebote! Nikog nisam mrzeo do tada tako jako. Mozda Fanki Haus Bend...Kako sam silno zeleo da im se nesto odvratno desi a da ja imam neke veze sa tim.Edit: bio sam mali. Sad sam zreliji i skroz drugaciji. Edited by Mp40
Link to comment

Mi bismo da predjemo na Severnu Dakotu i Nebrasku ali nam umna ogranicenja ne dozvoljavaju. Ali ima tu Kaliforniju zato da usavrsimo, ima bre ljudi da pomisle da je Luizijana kad je nabudzimo!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...