Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Koji antiklimaks nakon najave i cinjenice da je Pendulum bio prosle godine cela ova postavka sa Petrolom, Lolobrigidama i Goblinima. Samo jos fali da odrade festivalsku svirku i onda prepuste binu "mladim nadama"

Link to comment
Da prenesem sa drugog foruma. Drago mi je sto su se gimnasticari ponovo okupili :Hail: . Nadam se da ce vredeti."Bend se ponovo okupio, i izdace novi album, prvi koncert je u Rumi, a dan kasnije u Beogradu." Steta sto je ponedeljak :-(
Pozdrav za gimnastičare od ,,Musky's,, ekipe.
Link to comment
ja za tri benda, dva domaca i ove amere, nikad nisam cuo. jel treba da me bude sramota :unsure:
Pa ne bas, ja sam cuo za Skrillexa, ali ne bih mnogo propustio i da nisam. Ne znam ko su Hye i Dreddup.Ovo ostalo je za baciti lavovima.
Link to comment
Izgleda da jevec izasla postava za Prodigy festival.- The Prodigy (UK)- Skrillex (USA)- Eyesburn (SRB)- Ritam nereda (SRB)- Goblini (SRB)- Lollobrigida (HR)- Petrol (SRB)- Dreddup (SRB)- Hype (SRB)
YU rok alternativa. Bice da se kupe kasete Ajtivi melomarketa, tejkitorlivita, sorabija diska i mYusic Yusera... Ja nama svima zelim da umiremo, stalno. Da umremo na kraju ali da jos vise se mucimo.
Link to comment
Koji antiklimaks nakon najave i cinjenice da je Pendulum bio prosle godine cela ova postavka sa Petrolom, Lolobrigidama i Goblinima. Samo jos fali da odrade festivalsku svirku i onda prepuste binu "mladim nadama"
jebote Pendulum :lol:ali Skrillex dolazi :rolf: mislim da bi se on veoma dopao empejcu.kakva propast od line upa :mellow: Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...