Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Meni bilo super i iskreno sam prijatno iznenadjen brojem ljudi koji su dosli da vide i nas. Zasto meni niko ne veruje kad kazem da volim Evu Braun?? I kako bre zvuk ne valja?? Meni sve bilo super.
Ko ti bre ne veruje? Ja ti nisam verovao za Green Day, posle toga me nista ne moze iznenaditi.Inace, bio super Red Union, mada je moglo i malo duze. I ne znam zasto se zamera na ideoloskim parolama? Pa to je pank, jebiga. Ljudi sviraju da bi preneli neku poruku. Pogotovo sto antifasizam i nije ideologija, vise stvar pristojnosti koja bi trebalo da se podrazumeva.
Link to comment
strahotno dugo. ali je vredelo, zbog istorijskog trenutka susreta mp40 i sergeja ćetkovića u bekstejdžu a i zbog toga što je bio ceo forum.
Daj makar fotomontažu, k'o što ima ono cmakanje Cece i Karleuše.
Link to comment
EB su u pocetku delovali malo uplaseno od broja glava u publici (nisam siguran da su svirali svoj koncert pred vise ljudi), posle su se opustili.
jula 96-te svirali su poslednji cert u originalnoj postavi u bašti skc-a, bilo bar tisuću i po, možda i jače. u tom trenutku malo je ko s kim govorio na bini, što se i osetilo u svirci. ono što su nam tad ostali dužni, vratili su sinoć. s kamatom.ipak, najbolji cert eb ostaje onaj iz kst-a početkom 93-će, u okviru karavana `dobri bendovi vojvodine`. uz arhangel par godina kasnije u skc-u, jedan od omiljenih `domaćih` koncerata ikad.red union, nažalost, nismo ukačili.
Link to comment

@ToniAdams - iskusan provokator ;) molim da se velichanje keve braon ne zagadjuje sa instant sarmom, bendom koji nikada nije bio vredan pomena

uz arhangel par godina kasnije u skc-u, jedan od omiljenih `domaćih` koncerata ikad.
Najbolji domaci koncerti .... to bi moglo u posebnu temu, ali cisto sumnjam da bi i najbolji nastup EB upao u zestoku konkurenciju tipaObojeni program dok Kebra nije raspustio postavu sa prvog albuma tj. dok je Robert Radic vozio ritamDarkwood Dub dok je Mishko bubnjao SCH - SKC '89-'90Messerschmitt - svaki put kada su krocili na ovo tleOverdose - KSTLET 3 - prvi koncert u SKCuMizar - prvi koncert u SKCuBjesovi - DOB.....skriveni favoritiNovembar - pre i oko DeguelaHollywood Rabotnik - rana faza, Vicko bio bolji od TandersaGrandpa Candys pre prvog albuma i horror kocenrt na AkademijiLudolf Neum - Mladenovac 90 i neke (za deset minuta ispraznili salu u kojoj je bilo 1500 ljudi, ostalo mozda 50, ali ne bih smeo da potpisem)Crni Lilihip, Dzambasovi, Dead Ideas ...
Link to comment

Kad spomenu slaninase, bijahu neke 2005. odlicni Lockdown i Shitman u izvesnom Londonu. Ne secam se gde se to tacno nalazilo, jer sam se napio kao djubre jos u kombiju ka Slaningradu. Secam se samo da su u blizini bile neke do jaja dobre i jevtine pljeskavice od kojih smo se posle certa upropastili.

Link to comment
Kad spomenu slaninase, bijahu neke 2005. odlicni Lockdown i Shitman u izvesnom Londonu. Ne secam se gde se to tacno nalazilo, jer sam se napio kao djubre jos u kombiju ka Slaningradu. Secam se samo da su u blizini bile neke do jaja dobre i jevtine pljeskavice od kojih smo se posle certa upropastili.
samo No Abuse, drugi Strive for More, Korozija u Plasticu i poneki NSNS bend. i majin index -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...