Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ljudi moji, kakav je to rad na sceni, pa ruka 'vamo, a glas 'namo, pa šaljenje, pa komentari koje je 2% (s)kapiralo, Đogo, Nogo i Nežni Goribor, pa poziv fašistima na crtu, pa „mi nismo protiv nasilja...“, a sve to kroz laloško otegnuće, al' zato engleski prangija, a tokom čitavog vremena, gospodari stageom k'o pravi! A marketinško obmotavanje, „ne bi ja, al' se mora“, advertajzovanje je radio sam, to se vidi, a pozdravio je i Ambrozića i posvetio mu pjesmu. Dame i gospodo, Pinki je video Tita. Svaka mu pitu zamesila, al' stvarno.Za Evu Braun sam neobjektivan, pa ne bih davio svojim impresijama...

Link to comment

Mislim da je Eva Braon sinoc odrzala najduzi koncert ikada, igde. Ne samo njihov, nego uopste. Svirali bi oni jos da ljudi nisu poceli da se razilaze. Treba paziti ko se uzima za postgrupu.

Link to comment
Mislim da je Eva Braon sinoc odrzala najduzi koncert ikada, igde. Ne samo njihov, nego uopste. Svirali bi oni jos da ljudi nisu poceli da se razilaze. Treba paziti ko se uzima za postgrupu.
Raspalili ste po empeu. A kome da sviraju kada je 10 ljudi u publici diglo ruke na pitanje koje dosao zbog nas? Nikakva povratna informacija. Ti se na bini kao nesto trudis, a u publici gerijatrija pred isdisaj. Ne komentarisem ideoloske parole. Moglo je i bez toga. Garant da je pola onih koji su ih gledali pomislilo da su promasili salu za cert EB. Izmedju emepea i prvog reda je duvala promaja, moze biti i da se publika uplasila :) Kada je empe objavio povlacenje, publika je potrcala ka bini.Nakon RU, roditelji su pustili decu u salu. Lepo je videti vise generacija u publici i pozitivnu energiju. EB su u pocetku delovali malo uplaseno od broja glava u publici (nisam siguran da su svirali svoj koncert pred vise ljudi), posle su se opustili. Da su malo razvukli, jesu. Mogli su da smanje spisak i da naprave fenomenalan koncert jer za to imaju i vise nego dovoljno materijala. Cini se da su i oni uzivali u svirci. Meni potpuni spektakl bio klavijaturista, koji garant ne bi mogao da otpeva ni jednu pesmu EB od pocetka do kraja. Bend i publika se zabavljaju, on se ubi od dosade. Konstatovao sam da garant svira neke svadbe i dobio delimicnu potvrdu. Sergej opasno nervira.Zvuk mi je bio katastrofa, sve je prshtalo (stajao levo).
Link to comment
Mislim da je Eva Braon sinoc odrzala najduzi koncert ikada, igde. Ne samo njihov, nego uopste. Svirali bi oni jos da ljudi nisu poceli da se razilaze. Treba paziti ko se uzima za postgrupu.
strahotno dugo. ali je vredelo, zbog istorijskog trenutka susreta mp40 i sergeja ćetkovića u bekstejdžu a i zbog toga što je bio ceo forum.
Link to comment
strahotno dugo. ali je vredelo, zbog istorijskog trenutka susreta mp40 i sergeja ćetkovića u bekstejdžu a i zbog toga što je bio ceo forum.
:oDaj detalje!
Link to comment

Meni RU bio super, a još bitnije, bratov mladunac (13g) odlepio na Mrču i prijatelje, dočim se na Evu mrštio u smislu "što je ovo dosadno" kad bi išla neka pesma (većina pesama zapravo) koju on ne zna.

Link to comment

Sergej sviro sve pesme bitlsa u bekstejdju i pogledom lovio ko ce da peva sa njim. Ljudi izbegavali. Reko da zna sve pesme a nije znao Darling if you love me say I do and if you don't say I don't kad sam pito...Meni bilo super i iskreno sam prijatno iznenadjen brojem ljudi koji su dosli da vide i nas. Zasto meni niko ne veruje kad kazem da volim Evu Braun?? I kako bre zvuk ne valja?? Meni sve bilo super.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...